Телепузик• 2 часа назад

Київ. Будете на зиму купувати балони газові?

Думаю композитний взяти на 24 літри?
Цвіпканя• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Взяла ще минулої зими туристичну плитку і штук 10 балончиків до неї,не використали жоден
А как узнали, муж решил замок на морозе погреть в гараже соседу, а газа нет в балонах

Файна_зупка• 1 час назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Боже ж ти мій! Як же наші бабці все життя купували балони з газом і варили. В селах, у яких досі не має газу, багато хто користуєится балонами.
пол мира живет на баллоном газу)
Любовь Калистратовна• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
пол мира живет на баллоном газу)
Тільки на совєтчиці паніка, бо балон
Міс Всесвіт• 1 час назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
24 літри? Ви зовсім вже бахнулися?
А якщо приліт? Або пофіг на себе та сусідів?
Купую тільки маленькі газові балончики для туристичної плитки і ніколи не зберігаю більше 4 штук в помешканні
Ну приліт і що? Ви ж бачите що зараз літає. А якщо прильоту не буде? Жити треба, їжу готувати, приміщення обігрівати. Все це можна з балоном на 24 літри. Чи 49 балончиків по 500 грамів в кладовці ввижаються вам безпечнішими?
Любовь Калистратовна• 1 час назад
Ответ дляМіс Всесвіт
Таке відчуття, що пишуть одні малолєтки, які вчора з пальми злізли, і не відають, що балонами можна користуватись)
Міс Всесвіт• 1 час назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
І не кажіть. 20 років жили з тими страшками залізними, а тут композит їм пики тисне)))
Кукарикуууууу• 1 час назад
У меня соседи буржуйку купили. Если увижу, что они еще и газовый баллон в квартиру вносят, точно съеду.
Электричка• 1 час назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ту кретин ???в селе вари себе в своем курене шо хочешь и на чем хочешь
Но не в многоэтажке ,где закрыв баллон на солнечном балконе они взрываются

Где ж вас дебилов столько расплодили??
Любовь Калистратовна• 1 час назад
Ответ дляЭлектричка

Где ж вас дебилов столько расплодили??
Послухайте, якщо знаєте випадок, ще до війни, в Києві на вул. Соломії Крушельницикої, стався витік газу і знесло пів будинка, то тепер всім з´їхати з квартир у кого газ?

ЯкаКраля• 1 час назад
Ответ дляSo_so
У меня есть давно, сам баллон 5 литров и горелка, пользовалась.
Такой.
Естественно, нужно соблюдать условия эксплуатации, это не игрушка, иногда вижу в роликах или на фото, как люди ставят баллоны на варочную поверхность, на балкон(
И где готовить будете? В подъезде?
Міс Всесвіт• 1 час назад
Ответ дляЭлектричка

Где ж вас дебилов столько расплодили??
А вас де? Чим принципово експлуатація балону в селі відрізняються від експлуатації в місті? Тим, що сусідам страшно? Нехай не дивляться. І для тупих - балон ставитися в приміщенні, а не на балконі. І благополучно служить десятками років. Кабздець якийсь, де вас випускають таких переляканих.
Любовь Калистратовна• 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
И где готовить будете? В подъезде?
От да, щоб такі, як Ви боялись!
Файна_зупка• 1 час назад
Ответ дляЭлектричка

Где ж вас дебилов столько расплодили??
дебили-ставят газ в машину, не регистрируют его, и не предупреждают окружающих, что в машине газ..а еще они заправляются на заправках общего пользования и ставят на солнце свои черные машины!!!)))
So_so• 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
И где готовить будете? В подъезде?
Готовлю на кухонном столе.
ЯкаКраля• 1 час назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
От да, щоб такі, як Ви боялись!
Не угадали у меня тоже такой баллон есть, муж рыбак и охотник, поэтому все оборудование для кемпинга было ещё до войны и я на нем готовила на природе,дома слава богу не понадобилось
ДваДваВісім• 1 час назад
А як будете таскати на 24 літри на заправку?
Ми купили в 2023 році польський на 8 літрів з комфоркою зверху.
Але б я композитний не купувала. Якийсь стрьом такі купувати. Краще по старинці звичайний.
Мрію про пончик• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
Уже генераторы стояли на балконах. Кто это разрешает делать я не знаю.
у нас в микрорайоне баллоны три раза взрывались, что плиты балконные вылетали, а не только окна.

а генератор вызвал пожар в ЖК рядом с нами.
Мрію про пончик• 1 час назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
сравнили х.. с пальцем
Неваляшкина• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Щаслива людина, а я прикупила нову плитку з балоном на 500 мл, бо вже за стару хвилююся, чотири сезони відпрацювала. Тепер ше нових балончиків потрібно докупити, у нас всю минулу зиму ескплуатувалася активно.

ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляКукарикуууууу
а як вони топитимуть буржуйкою в квартирі?
ЯкаКраля• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Дымарь вывели)
ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляНеваляшкина
я таке тоже боюся. У нас в ЖК двічі з вікна викидали горящі плитки с балончиками.
Любовь Калистратовна• 1 час назад
Ответ дляМрію про пончик
сравнили х.. с пальцем
Що з пробірочними говорити
Мрію про пончик• 1 час назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Що з пробірочними говорити
вы себя точно обрисовали.
даже удивительно, что корни у вас сельские, хотя...
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляМрію про пончик
сравнили х.. с пальцем
Так в чому ж різниця? старі балони в хатах, які по 50 років експлуатували, і нові в квартирах - в чому ж різниця? Напишіть конкретно, будь ласка.
ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
Дымарь вывели)
йоб вашу мать, довели людей. Але ж з дымаря чорняга будинок весь обмаже.
ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
Зараз оці пластикові балони продають - то краще вже металеві звичайні балони. Я композитні боюся.
Любовь Калистратовна• 1 час назад
Ответ дляМрію про пончик
вы себя точно обрисовали.
Вам до села, як до луни на огнєтушитєлє!
Кукарикуууууу• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
не знаю
но думаю, если будет выбор умереть или как-то топить, то они выберут второе
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Композитні це не пластикові. Це надійний матеріал. Те, що він вам здається ненадійним, не робить його таким.