празники не помню• вчера в 21:42
Скорочення
На роботі маштабне скорочення , звільняють багато людей з різних відділів. Але, роблять це так цікаво, по тихому. Кожен керівник вибирає з ким буде прощатися, і люди допрацьовують до кінця місяця, а потім все, у вільне плавання.
Чому не зробити загальні збори, не пояснити людям ситуацію, не подякувати за роки роботи врешті решт. Чи це нормально для нашого бізнесу?
Давно без алко• вчера в 21:44
Каждый руководитель скажет спасибо.
Это неприятная ситуация и для работника и для работодателя.
За ким я буду?• вчера в 21:44
Многие компании не уважают, не ценят и не считаются с людьми. Это повсеместно происходит.
Відірву та викину• вчера в 21:44
Ви пропонує е на загал них зборах оголосити весь список на звільнення і подякувати?
празники не помню
• вчера в 21:45
Ответ дляДавно без алко
Каждый руководитель скажет спасибо.
Ну хто скаже, хто не скаже..
Давно без алко• вчера в 21:46
Ответ дляпразники не помню
Ну хто скаже, хто не скаже..
Может и так.
Но сути это не меняет, меня как то раз сократили 20лет назад до сих пор помню :(
празники не помню
• вчера в 21:46
Ответ дляВідірву та викину
Без списку.
Просто пояснити ситуацію, дати зворотній зв´язок людям, які роками працювали на підприємстві
Моська-слон• вчера в 21:50
Ой, я вас умоляю.
Молча увольняют и все. Меня тоже так когда то сократили. Я неск месяцев в депрессии была, потому отдавала раьоте всю себя и в 1 миг стала не надо, потому что много знала.
Но Бог им судья. Ищите новую работу и не ждите ничено от них
Пушап Мі мі• вчера в 21:57
Ответ дляЗа ким я буду?
І так повсюди, на жаль.
Я працюю багато років з умовною Кока-Колою.
Тобто не цей бренд, але інший дуже відомий бренд на весь світ з багатьма заводами.
То вони теж зробили скорочення заднім числом на початку року.
Навіть без відпрацювання.
Просто одразу в 1 день звільнили 800 людей і сказали, щоб завтра вже не виходили.
Був такий хаос і паніка.
Я думала, що таке можливо лише в Україні.
А виходить, що таке можливо де завгодно.
І ніхто з ними не панькався.
Всім одним днем на вулицю.
Зрозуміло, що там соціальна підтримка працює, то люди одразу стали на біржу скоріше всього.
Але тим кому до пенсії не вистачило 1-2 року і от там все життя відпрацювали в одній компанії..
Це дуже жорстко, бо ніхто уже і не візьме
Навіть без відпрацювання.
Був такий хаос і паніка.
І ніхто з ними не панькався.
Всім одним днем на вулицю.
празники не помню
• вчера в 21:56
Ответ дляМоська-слон
Ой, я вас умоляю.
Вже почала шукати..
Також купу сил вкладала в цю роботу. Просто не можу зрозуміти цієї трусості чи ницості. Коли на святах ,корпоративах заливали про’ мы ж одна сім´я’, а тут навіть пікнуть не хочуть
празники не помню
• вчера в 21:56
Ответ дляПушап Мі мі
І так повсюди, на жаль.
Навіть без відпрацювання.
Був такий хаос і паніка.
І ніхто з ними не панькався.
Всім одним днем на вулицю.
Навіть без відпрацювання.
Був такий хаос і паніка.
І ніхто з ними не панькався.
Всім одним днем на вулицю.
Ви про Нестле?
Чула там було дуже жорстке скорочення(
Алгонавт• вчера в 21:58
Ответ дляпразники не помню
Вже почала шукати..
Они обязаны вам предупредить письменно за 2 месяца о сокращении и выплатить выходное пособие.
празники не помню
• вчера в 21:59
Ответ дляАлгонавт
Ні, вони це проводять не як скорочення. Просто звільняють людей
графиняВишенка• вчера в 22:03
Ответ дляпразники не помню
Ну тогда о каком собрании речь? Индивидуально с каждым договариваются, условия соглашения обычно конфиденциальны.
За ким я буду?• вчера в 22:07
Ответ дляПушап Мі мі
І так повсюди, на жаль.
Навіть без відпрацювання.
Був такий хаос і паніка.
І ніхто з ними не панькався.
Всім одним днем на вулицю.
Навіть без відпрацювання.
Був такий хаос і паніка.
І ніхто з ними не панькався.
Всім одним днем на вулицю.
Ужасный цинизм. Да, я наслышана, что иностранные компании часто практикуют именно такой подход. Особенно, подобное присуще айти сфере. В целом, тенденция относиться к людям как к ресурсу, а честнее сказать - как к скоту, стала нормальным явлением. С приходом AI, эта тенденция набирает обороты.
За ким я буду?• вчера в 22:08
Ответ дляАлгонавт
Это и делается именно так, чтобы не платить положенное.
Пушап Мі мі• вчера в 22:09
Ответ дляпразники не помню
Ви про Нестле?
Чула там було дуже жорстке скорочення(
Я не буду називати компанію.
Не Нестле
За ким я буду?• вчера в 22:09
Ответ дляпразники не помню
Вже почала шукати..
Жадность. И ничего более.
празники не помню
• вчера в 22:18
Ответ дляграфиняВишенка
Можливо і так, хто що собі виб´є
Галя із Дарниці• вчера в 22:36
Ответ дляпразники не помню
Без списку.
Зараз керівники бояться людям в очі дивитися
Галя із Дарниці• вчера в 22:39
Авторко, багато людей втратили гарну стабільну роботу з початком війни ...що казати таким, в нас навіть не скорочують, а через те,що малі з.плати люди самі звільняються.
празники не помню
• вчера в 22:44
Ответ дляГаля із Дарниці
Скорочення не в сенсі юридично, фактично це звільнення, просто дали можливість допрацювати до кінця місяця.
Я розумію, що ситуація в Україні зараз надважка.
Можливо тому так і криє,хочется більше людяності, а не просто відгородитись байдужістю
Мольфарочка• вчера в 23:35
Ответ дляпразники не помню
Без списку.
У нас так було, пояснювали. Але теж не дуже допомогло