Зашла на 5минут• 2 часа назад

Навязчивые мысли, что делать?

Недавно родила, в родах мне могли дать потрогать головку, но не получилось. И эта мысль застряла, я реально не могла под утро уснуть из-за того, что крутила эту мысль и никак не могла ее решить. Ну типа я не могу вернуться назад в роды и потрогать головку🤦‍♀️ Я понимаю, что это как бред звучит, но прям всплески тревоги на это. Что делать? Как справиться с этим?
Глаголиця• 2 часа назад
зачем вам это? трогайте сейчас))

Весёлая морковка• 2 часа назад
Ад принимайте , месяца 2 достаточно
автор Зашла на 5минут • 2 часа назад
Ответ дляВесёлая морковка
Ад принимайте , месяца 2 достаточно
Какие? Вы врач? Пила когда-то эсциталопрам, вообще не зашел
автор Зашла на 5минут • 2 часа назад
Ответ дляГлаголиця
зачем вам это? трогайте сейчас))
Я не знаю🤦‍♀️ еще муж без спросу выбросил упаковку от игрушки, я тоже не могу отвязаться от этой мысли, что надо было ему сказать не выбрасывать
Весёлая морковка• 2 часа назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну вот Ваш врач вам и назначит конкретно какие, нужно подбирать именно под ваше состояние
автор Зашла на 5минут • 2 часа назад
Ответ дляВесёлая морковка
А вы пили? Быстро помогли?
ЧорноброваЯ• 2 часа назад
Господи,люди такой хернёй страдают((
Деловитая• 2 часа назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Мене більше дивує, що ви в такому стані дитину вирішили народити. До психіатра і лікуватись.
Весёлая морковка• 2 часа назад
Ответ дляЗашла на 5минут
А вы пили? Быстро помогли?
Я не принимала, но моя знакомая да, у нее было похуже, она хотела выйти через балкон, с 4-го этажа .
У вас полегче , вроде и нормально, вот за коробку от игрушки я вас полностью понимаю. У меня муж апельсины порезал не так , вот не так , как я хотела, не такими дольками, как я люблю, форма именно не такая . Летели эти апельсины по всей кухне.

Деловитая• 2 часа назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Господи,люди такой хернёй страдают((
Люди психічно хворіють. Це не хєрня.
Завжди з рушником• 2 часа назад
Гормоны шарашат, держитесь
автор Зашла на 5минут • 2 часа назад
Ответ дляДеловитая
Я была до беременности нормальная
автор Зашла на 5минут • 2 часа назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Гормоны шарашат, держитесь
Когда думаете попустит?
Завжди з рушником• 2 часа назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Когда думаете попустит?
По-разному бывает. Главное, чтоб муж и близкие с пониманием относились в это время, вы будете творить дичь, рыдать над каким-то пакетиком или листиком, у вас будут безумные идеи, крепитесь))
ЧорноброваЯ• 2 часа назад
Ответ дляДеловитая
Люди психічно хворіють. Це не хєрня.
Вот то,что автор написала-именно херня.А психически больные не рожают,пока в норму не придут
Виниловая пластинка• 2 часа назад
Ответ дляЗашла на 5минут
К психиатру вам надо.
Похоже крыша на гормонах подтекать начинает.
Наверняка• 1 час назад
Это послеродовая депрессия.
У меня долго была, примерно 3,5 года. А потом, от знакомой узнала, что ее гинеколог, сразу ей после родов приписала АД ( какие не знаю, это было 23 года назад)
Живчик-счастливчик• 1 час назад
Вам нужно к психиатру точно. Дальше хуже будет.
Федорино Горе• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Коли вас знову почне мучити якась думка, то спробуйте до неї поставити 10 запитань «і що далі?» це так звана методика деконструкції думки. Ці послідовні питання поступово призводять до фіналу, коли ви розумієте абсурдність ваших хвилювань через цю думку.

Федорино Горе• 1 час назад
Ось вам приклад як позбавитися від навʼязливої думки

Початкова думка: «Даремно я викинула цю упаковку від іграшки...»
1. І що далі?
— Може виявитися, що іграшка бракована або швидко зламається.
2. І що далі, якщо вона зламається?
— Я захочу її повернути в магазин або віддати за гарантією.
3. І що далі, якщо захочеш повернути?
— Магазин може відмовитися приймати її без оригінальної коробки.
4. І що далі, якщо відмовляться прийняти?
— Я втрачу гроші, які витратила на цю іграшку.
5. І що далі, якщо ти втратиш ці гроші?
— Це буде прикро, вийде, що я прорахувалася і марно витратила сімейний бюджет.
6. І що далі, якщо ти прорахувалася?
— Це означатиме, що я неуважна і роблю імпульсивні вчинки.
7. І що далі, якщо ти зробила таку помилку?
— Ну... насправді нічого катастрофічного. Куплена іграшка вже вдома, дитина нею грається, а ціна цієї коробки — це просто невеликий ризик, який я вже не можу змінити. Світ від цього не розвалиться.
Чому це працює:
Нав´язлива думка зазвичай «застріває» на першому кроці й створює фонове відчуття тривоги. Коли ви примусово прокручуєте ланцюжок до кінця, мозок бачить найгірший сценарій (втрата невеликої суми / дрібна помилка) і усвідомлює, що реальної загрози безпеці немає.
Донька подруги• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Когда думаете попустит?
У вас щас эмоционально повышенная чувствительность, возможно нестабильность. Не следует долго оставаться одной, принимайте помощь с ребёнком. Я по себе уже не очень помню, вроде первые 4 месяца сильно колбасило, потом привыкла, и ребёнок уже какой-то режим соблюдал
Живчик-счастливчик• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе

1. І що далі?
2. І що далі, якщо вона зламається?
3. І що далі, якщо захочеш повернути?
5. І що далі, якщо ти втратиш ці гроші?
6. І що далі, якщо ти прорахувалася?
Чому це працює:
Якщо це тривожні думки, то це так не працює.
Федорино Горе• 1 час назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Працює. Перевірено на собі. В мене дитина недоношена і була зупинка дихання в першу добу і на тлі цього в мене розвинулася тривожність. Повірте, я знаю що таке навʼязливі думки, тривожні думки і якщо їх не «розкручувати» так, то вони як сніжний ком наростають і доходить до паніки
автор Зашла на 5минут • 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Так вы не поняли. У меня нет страха, что нельзя вернуть или что-то еще. Просто вот навязчивая мысль
Живчик-счастливчик• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут
У вас є страх, що станеться щось погане?
Федорино Горе• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Навʼязлива думка в своїй структурі має страх, відчуття небезпеки або тривоги, тому ця думка і вертається. Коли ви свідомо доводите цю думку до логічного кінця, до самого поганого кінця, ваша свідомість зрозуміє, що це безпечно і немає потреби повертатися до цієї думки
Котя_люлю• 1 час назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Господи,люди такой хернёй страдают((
Хорошо,когда такого нет.А случиться такое может с каждым и в любой момент.
Федорино Горе• 1 час назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
При навʼязливих думках він є завжди. Тривога і страх зазвичай не усвідомлюються, але на рівні фізіології вони є
Живчик-счастливчик• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Коли міняється біохімічні процеси, то ніяка логіка і її ланцюжки не працюють.
Вишневий цвіт• 48 минут назад
Ответ дляДеловитая
Так може це якраз вагітність повпливала. Зніміть біле пальто