Зашла на 5минут• вчера в 21:53

Навязчивые мысли, что делать?

Недавно родила, в родах мне могли дать потрогать головку, но не получилось. И эта мысль застряла, я реально не могла под утро уснуть из-за того, что крутила эту мысль и никак не могла ее решить. Ну типа я не могу вернуться назад в роды и потрогать головку🤦‍♀️ Я понимаю, что это как бред звучит, но прям всплески тревоги на это. Что делать? Как справиться с этим?
Вишневий цвіт• вчера в 23:41
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вам нужно к психиатру точно. Дальше хуже будет.
Так, дуже підтримую. Не можна запускати, зараз початкова стадія

Вишневий цвіт• вчера в 23:42
Ответ дляФедорино Горе
Коли вас знову почне мучити якась думка, то спробуйте до неї поставити 10 запитань «і що далі?» це так звана методика деконструкції думки. Ці послідовні питання поступово призводять до фіналу, коли ви розумієте абсурдність ваших хвилювань через цю думку.
З навязливими це не працює. До н х треьа ставитись навпаки як наче вони зовсім не важливі і не думати до кінця. Це не проста тривога.
Вишневий цвіт• вчера в 23:44
Ответ дляФедорино Горе
Навʼязлива думка в своїй структурі має страх, відчуття небезпеки або тривоги, тому ця думка і вертається. Коли ви свідомо доводите цю думку до логічного кінця, до самого поганого кінця, ваша свідомість зрозуміє, що це безпечно і немає потреби повертатися до цієї думки
А якщо свідомість на фоні тривоги підкине що фінал є небезпечний то привіт окр
автор Зашла на 5минут • вчера в 23:56
Ответ дляВишневий цвіт
Вы смогли их побороть?
автор Зашла на 5минут • сегодня в 00:00
Ответ дляВишневий цвіт
У меня какое-то да, на окр похоже, причем финала ж нет никакого, я не знаю почему на это тревога херачит
Вишневий цвіт• сегодня в 00:01
Ответ дляЗашла на 5минут
Вы смогли их побороть?
Ні, у мене вже запущена стадія( а я так бо лікаря і не дійшла. Зараз дуже сильно шкодую що не пішла на початку, бо не докотилась би до того що є зараз нажаль ((
автор Зашла на 5минут • сегодня в 00:02
Ответ дляВишневий цвіт
А как вы живете? Спите? Работаете?
автор Зашла на 5минут • сегодня в 00:02
Ответ дляВишневий цвіт
Почему не идете к врачу?
Вишневий цвіт• сегодня в 00:06
Ответ дляЗашла на 5минут
А как вы живете? Спите? Работаете?
Живу погано вже більше року. Сплю нормально тільки не можу заснути поки не завершу свої ментальні компульсії. На роботу теж впливає але коли завал то я перемикаюсь.
Але у мене трохи інакше починалось, з почуття провини за неідеальні пологи, нав´язливі бажання згадати всі подробиці щоб було полегшення, але його не було, навіть коли я розуміла що зробила що могла, мозок казав, що ні, переросло у повний треш) так що не запускайте

автор Зашла на 5минут • сегодня в 00:12
Ответ дляВишневий цвіт
Ну вот у меня если б на сон не влияло, мне было б пофиг на эти мысли

И вы до сих пор крутите эту мыслежвачку?
Живчик-счастливчик• сегодня в 00:16
Ответ дляЗашла на 5минут
Ідіть поки не пізно до психіатра. Потім полізуть нав язливі ідеї, що ви можете щось заподіяти дитині. Але потрібен не тільки психіатр а і психотерапевт.
автор Зашла на 5минут • сегодня в 00:18
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так я пошла, Золофт назначил
автор Зашла на 5минут • сегодня в 00:18
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вы сталкивались?
Вишневий цвіт• сегодня в 00:21
Ответ дляЗашла на 5минут

У вас тривога а вона може видозмінитися якщо з нею нічого не робити. Ваші думки є не шкідливими, можете поспостерігати, але якщо зявляться нові то краще одразу до лікаря.
Спробуйте прийняти думку, типу от так я не почіпала голівку, так буває, я до цього ставлюсь спокійно, те що я відчуваю це тривога і якщо я не зверну на це увагу, то нічого не станеться, я можу дозволити собі не звертати на це увагу. Тривога не змінить те що трапилось і ніяк мені не допоможе, тому я її відпускаю.
Живчик-счастливчик• сегодня в 00:23
Ответ дляЗашла на 5минут
Вы сталкивались?
В мене в дитини почалось ОКР чи то на фоні обстрілів чи то на гормональному фоні( підліток)
Я сама лікар, тому вже досконаліше вивчаю цю тему.
Якщо ОКР, то ще потрібен КПТ спеціаліст. Не затягуйте. Наче можна справитись, але це переходить в хроніку і потім все складніше і складніше жити.
Живчик-счастливчик• сегодня в 00:22
Ответ дляЗашла на 5минут
Так я пошла, Золофт назначил
Йому теж призначили золофт і атаракс.
Вишневий цвіт• сегодня в 00:23
Ответ дляЗашла на 5минут
Так я пошла, Золофт назначил
А, ну так вам скоро полегшає, ви молодець
Вишневий цвіт• сегодня в 00:24
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Таки звичайно не треба було писати людині з навязливими думками бо тригером може стати будь що)
Живчик-счастливчик• сегодня в 00:29
Ответ дляВишневий цвіт
Не подумала. Можливо. В мене в сина тригером стало те, що на уроці розказали про снід, сифиліс і інші болячки. Це запустило страх мікробів. Але ж ми розуміємо, що якщо вже міняється біохімія, серотонін та інше, то це вже дрібниці.