Калинові вуста• 1 час назад

Чи повинні зустрічати батьки дитину на вокзалі по приїзду з табору

Коротко. Везу групу дітей з табору (я їхня вчителька).
Приїжджаємо о 3:30. А збирати приїдуть лише 2 батьків з 6. Інші мене просять довезти на таксі по дорозі додому, щоб не їхати в комендантську годину.
А я планувала їхати з батьками іншої дитини (вони люб´язно запропонували). Тепер плани змінилися.... Не залишу ж дітей.
На мою думку, це свинство. Жодна з мам не має маленьких дітей, інших життєвих обставин, які не дозволяють їм приїхати за дитиною.
Не уявляю навіть собі, щоб напрягала вчителя дитини, яка привезла мою дитину вночі на вокзал та ще й розвозкою займалася.
Можете добивати мене.
Живчик-счастливчик• 54 минуты назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
И до 12 на вокзал не пустили?🤦🏻‍♀️

Весёлая морковка• 50 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
Так. І уважно перечитала повідомлення
Напишете потім, чим діло закінчилось. Прям цікаво, як батьки відреагують і чи прийдуть за дітьми.
Але мені така ситуація дивна. Ну ладно 1 така сім´я, но 4 мами з 6, не зустрічають дітей. Для мене це шок
Живчик-счастливчик• 49 минут назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тобто це серйозні проблеми можуть бути у батьків? Логічно, тоді чому вони просять відправити на таксі.
Будь я в такій ситуації, я б сама виховала дитині таксі і всю дорогу була з нею на відеозв´язку.
Учитель не может посадить 8-летнего ребенка на такси. Она должна передать ребенка либо в руки родителей, либо в руки ювенальной полиции. На ваше усмотрение. Можно было, чтоб забрала ювеналка к себе, как беспризорника, а вы бы в 5 утра поехали в полицию за ребенком
автор Калинові вуста • 50 минут назад
Ответ дляВесёлая морковка
У мене тепер також.
Живчик-счастливчик• 48 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
У мене тепер також.
Не приедут - вызывайте ювеналку, пусть забирают и связываются с родителями, то уже не ваша ответственность будет
Фляшка на трьох• 47 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
Вже написала.
І що батьки?
автор Калинові вуста • 47 минут назад
Ответ дляФляшка на трьох
І що батьки?
Поки що тиша.
Бла бла бла• 47 минут назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Наверное, как то предупредить надо, дать запас полчаса чтоб одумались. Автор, отпишитесь потом
Леди Репях• 46 минут назад
Конечно, вы не должны. Пусть решают каждый со своим ребёнком этот вопрос. Не у всех же форс-мажоры.

автор Калинові вуста • 45 минут назад
Ответ дляЛеди Репях
Дякую за підтримку. Буде мені наука на майбутнє з цієї ситуації.
Снідаю авокадо• 44 минуты назад
Ответ дляКалинові вуста
Ювенальна поліція вам вправить мізки і вашому директору також за організацію.
КошкинДом• 44 минуты назад
Не вірю що батьки не їдуть зустрічати дітей
автор Калинові вуста • 43 минуты назад
Ответ дляЛеди Репях
Більше того здивована, адже жодна з тих, хто чекатиме вдома - не працює. Тобто, зранку на роботу не спішить. Малих дітей не мають. У більшості навіть чоловіки вдома є
Золота орда• 42 минуты назад
Автор, пишете повідомлення, що потяг о такій-то годині (хоча це зараз лотарея), всім батькам забрати своїх дітей. Все.
автор Калинові вуста • 42 минуты назад
Ответ дляКошкинДом
Але це так
Бла бла бла• 42 минуты назад
Написать типа, в 4.00 я должна буду согласно правил вызвать ювеналку и вы сможете забрать там то ребенка. Чтоб были предупреждены и приехали.
Такси же ездят, билеты видели
автор Калинові вуста • 42 минуты назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Директор тут ні до чого. Ця поїздка від іншої організації
Живчик-счастливчик• 41 минуту назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Ничего подобного. Мозги она вправит родителям
У нас путевки были бесплатные в лагерь, поезд уезжал в 4 утра
66сезон666серия• 40 минут назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
если город маленький пешочком

автор Калинові вуста • 41 минуту назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Тут також усе безкоштовно було.
Живчик-счастливчик• 39 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
Тут також усе безкоштовно було.
У нас льготные путевки, за счет государственного бюджета. А дочь подруги недавно в Артек уехала, так там вообще, поездка в Трускавец была поездом Киев-Львов, а из Львова автобусом в лагерь т.к. билетов просто нет. И тоже в 5.30 на вокзале сказали быть
Фляшка на трьох• 38 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
Поки що тиша.
Автор, звичайне таксі не візьме 4 дітей на заднє сидіння.
Це вам дворядне таксі ще потрібно знайти.
автор Калинові вуста • 37 минут назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ми також ловили квитки, адже з ними зараз дуже непросто. Розглядали усі можливі варіанти, якщо не вдалося б прямий дістати
Золота орда• 37 минут назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Таксі наразі їздить вночі, якщо б це стосувалося моєї дитини, я б приїхала на вокзал до початку комендантської, зустріла дитину а далі по ситуаціїї.
База_птеродактилей• 35 минут назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Тогда приезжают заранее и ждут на вокзале. Или сидят дома. А какие ещё варианты?
автор Калинові вуста • 34 минуты назад
Ответ дляЗолота орда
Я б також забрала дитину, ще з потягу. Знайшла б варіанти. Тому, чесно, здивувалася винахідливості інших батьків.
База_птеродактилей• 34 минуты назад
Ответ дляКалинові вуста
Поки що тиша.
Пусть дети звонят родителям
Золота орда• 34 минуты назад
Ответ дляКалинові вуста
Зараз з квитками великий напряг. Більше того, до нашого міста це єдиний потяг, який зупиняється. Інші групи взагалі прибувають в інше місто і їх звідти забирають батьки. А тут не змогли навіть з вокзалу
Автор, робіть висновки на майбутнє.
автор Калинові вуста • 33 минуты назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
Пусть дети звонят родителям
Написали, що заплатять за таксі.
Смешнюча• 30 минут назад
В сенсі, ви маєте ще й таксі оплачувати та бути відповідальною, якщо не дай бог по дорозі додому щось станеться?кажіть батькам - не можу + моя відповідальність закінчується після зупинки автобуса