Калинові вуста• вчера в 23:23

Чи повинні зустрічати батьки дитину на вокзалі по приїзду з табору

Коротко. Везу групу дітей з табору (я їхня вчителька).
Приїжджаємо о 3:30. А збирати приїдуть лише 2 батьків з 6. Інші мене просять довезти на таксі по дорозі додому, щоб не їхати в комендантську годину.
А я планувала їхати з батьками іншої дитини (вони люб´язно запропонували). Тепер плани змінилися.... Не залишу ж дітей.
На мою думку, це свинство. Жодна з мам не має маленьких дітей, інших життєвих обставин, які не дозволяють їм приїхати за дитиною.
Не уявляю навіть собі, щоб напрягала вчителя дитини, яка привезла мою дитину вночі на вокзал та ще й розвозкою займалася.
Можете добивати мене.
автор Калинові вуста • вчера в 23:33
Ответ дляБорисфенка
Ваше діло нагадати. Син їздив на екскурсії, то щодня уточнення і нагадування, хоча графік на тиждень видали зарані.
Якраз вчора було, пише вчителька ’Будемо на вокзалі о 14-й, зустрічайте дітей або підтвердіть, що дитина добереться сама’.
Сьогодні нагадувала

Наверняка• вчера в 23:34
Жесть
Это детский дом?
Шаманю второпях• вчера в 23:34
Ответ дляКалинові вуста
Так, це була моя помилка, що не одразу прочитала повідомлення повністю та відповіла згодою (було спливаюче, а тоді якраз здавали кімнати/інвентар, неуважно прочитала). А тепер вчиталася і офігіла від прохання..
Вот и пишите, извините, я вас неправильно поняла, привезти не смогу, встречайте в 3.30 на вокзале
Снідаю авокадо• вчера в 23:34
Ответ дляШаманю второпях
А они об этом не задумывались, когда брали билеты? Сажусь в авто и еду
Удалено администрацией...
автор Калинові вуста • вчера в 23:34
Ответ дляСнідаю авокадо
Сидіть на вокзалі з дітьми до 6:00 і і заберуть. Це варіант для вчительки, яка зазделегідь не знала про приїзд о 3:30 чи комендантську
Усі все знали. Але знайшли прекрасний вихід (нажаль, лише для себе, як виявилося).
Борисфенка• вчера в 23:34
Ответ дляКалинові вуста
Сьогодні нагадувала
Ваша місія виконана. Додайте речення ’Доставки додому не буде, приїздіть самі’.
Ластовиння• вчера в 23:35
Ответ дляКалинові вуста
И что? Сейчас написать, как есть, что не успели в спешке прочитать. И дальше ждите вашего ребенка на вокзале. Вы педагог. Психология тоже была в вузе. Работаете не первый месяц же. Неужели не научились таких наглых ставить на место?
автор Калинові вуста • вчера в 23:35
Ответ дляМагиня
Якісь звіздьож, не віриться в таке.
Ви єдина супроводжуюча? Звідки поїзд?
Нас двоє. Але я керівник групи + ще одна мама. Із Закарпаття
Ду да ду да ду• вчера в 23:35
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Мене не цікавить організація заходу. Мене цікавить як законно батькам потрапити на вокзал. Просто уявила себе в такій ситуації і у мене питання без відповіді. Тому і питаю
На такси. Или вы думаете, что на вокзал и с вокзала люди ночью не ездят? Ну или до начала ком часа приезжайте за своими детьми.

Янгол в камуфляжі• вчера в 23:35
Ответ дляВесёлая морковка
Таксі, машиною, приїхати раніше на вокзал до коменданської. Варіантів багато.
Невже на авто без спецпропуска зараз можна їздити в комендантську годину?
Сизоока бестія• вчера в 23:36
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Как же тогда учитель на такси детей будет развозить, если таксисты не ездят? Не гоните беса, все ездят, то родители - ленивые жопы
Шаманю второпях• вчера в 23:36
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Машиной или такси.Прямого административного штрафа за нарушение комендантского часа на уровне закона нет. Обычно патрульные проводят проверку документов, беседуют и отпускают, если нет других нарушений. Мужчину могут отвезти в тцк, а женщине скажут ай-яй-яй
Да будет так• вчера в 23:36
Ответ дляКалинові вуста
Організатори лише до вокзалу сплачують. Далі - своїм ходом
Тогда пишите в чате или где-то, что вы несете ответственность за детей в этой поездке до момента выхода на перрон. Дальше это ответственность родителей. Забирать там-то и во столько. Ждем 15 минут, потом дети отправляются в зал ожидания.
Все возможно• вчера в 23:36
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
автор Калинові вуста • вчера в 23:36
Ответ дляНаверняка
Жесть
Это детский дом?
Ні, звичайні сім´ї
Янгол в камуфляжі• вчера в 23:36
Ответ дляДу да ду да ду
Думала що ні не їздять. Тому і запитала.
Ду да ду да ду• вчера в 23:39
Ответ дляСнідаю авокадо
Ще варіант для вчительки, викликайте поліцію і везіть по домівкам. Поліція ж з народом
О, кстати, для вас подсказка, автор. Сообщите родителям, что либо забирают своих сокровищ, либо вы их оставляете под присмотром полиции на вокзале.
Весёлая морковка• вчера в 23:37
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Квиток на потяг показати :)
Шаманю второпях• вчера в 23:37
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Тогда не берут ребёнку билет на поезд, прибывающий в 3.30. Или учительница в поезде со своим авто и личным такси?

Сизоока бестія• вчера в 23:38
Ответ дляВсе возможно
Удалено администрацией...
А в 8 лет не самих в лагерь детей отпускают? С няньками персональными?
автор Калинові вуста • вчера в 23:38
Ответ дляВсе возможно
Удалено администрацией...
Мені запропонували. Я погодилася. А тепер усе..
Янгол в камуфляжі• вчера в 23:38
Ответ дляШаманю второпях
Тобто це серйозні проблеми можуть бути у батьків? Логічно, тоді чому вони просять відправити на таксі.
Будь я в такій ситуації, я б сама виховала дитині таксі і всю дорогу була з нею на відеозв´язку.
автор Калинові вуста • вчера в 23:38
Ответ дляВсе возможно
Удалено администрацией...
Взагалі то вони зі своєю вчителькою були, а не самі
Снідаю авокадо• вчера в 23:38
Ответ дляКалинові вуста
Яке місто? Що ви не знали і батьки про комендантську? Чого береться тоді за ото все? Поліцію викличете і довезуть вас всіх. Береться везти дітей і все докупи не може зібрати
Тень льва• вчера в 23:39
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Питання трохи не по темі, але стало цікаво, тому що не мала такого досвіду: а як батькам в 3 ночі в комендантську годину потрапити на вокзал?
Дуже просто. Приїхати завчасно на вокзал, до 12 год, і чекати там своїх дітей
Шаманю второпях• вчера в 23:39
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Выйдите на улицу в комендантский , количество авто вас очень удивит
Снідаю авокадо• вчера в 23:39
Ответ дляСизоока бестія
Город?
Все возможно• вчера в 23:39
Ответ дляКалинові вуста
Сколько их? Двое, трое? Вы за всеми успевали следить и помогать в случае необходимости?
Миловидна леді• вчера в 23:39
Ответ дляДу да ду да ду
ювенальной полиции в приюте
Шаманю второпях• вчера в 23:40
Ответ дляВсе возможно
Удалено администрацией...
А должна думать вместо родителей, как детям добраться с вокзала домой?