Ноу коммент• сегодня в 14:57

Дівчата,допоможіть вибрати холодильник

Ширина 60 см
Висота,в принципі люба, потолки високі,але,щоб я зі своїм зростом діставала,я 1.68см
Обов´язково морозильна камера нормальна,вмістка, 3 полички а не 2.
Порадьте щось,бо очі розбігаються.
Холодильник треба для 2 людей,але ми їмо багато
І щоб економний був,енергоефективність хороша
Хочу барабульки• сегодня в 15:00
В мене lg десь 110см, мій зріст 158см. Холодильником задоволена, але купували його більше 15р тому. Хз які вони зараз випускають. В брата Бош, задоволений.

Розбещена цяточка• сегодня в 15:00
У мене на кухні все тільки Tefal, а як такої марки немає холодильника, зупинилась на Indezit, не пошкодувала.
Я Вас не боюся• сегодня в 15:12
Заходите на Розетку і в фільтрах обираєте все, що вам треба.
Огірок та Помідорчик• сегодня в 15:13
В мене лібхер, до нього був lg, який тепер на дачі, так що підпишусь за lg, ніяких питань до нього.
Снідаю авокадо• сегодня в 15:23
У мене Хітачі чотирьохдверний чорний, це любофф