Я в дамках• вчера в 20:33

Хочу грошей

Отнимала аванс, сумно...
Бутерброд и я• вчера в 20:34
Опять плачете над бургером?

Б´ю байдики• вчера в 20:34
у кого отняли?
автор Я в дамках • вчера в 20:34
В реальності, разів п´ять сходити в супермаркет
Поміркована думка• вчера в 20:34
Навіщо вам гроші, якщо вони викликають у вас сум?
автор Я в дамках • вчера в 20:35
Ответ дляБутерброд и я
Опять плачете над бургером?
Яким бургером?
Бутерброд и я• вчера в 20:39
Ответ дляЯ в дамках
Яким бургером?
Извините, с другим автором перепутала вас )
Маленький аванс дали?
автор Я в дамках • вчера в 20:35
Ответ дляБ´ю байдики
у кого отняли?
Кого?
Из Кукуева я• вчера в 20:36
Ответ дляБ´ю байдики
у кого отняли?
Підозрюю, що в банкомата
Б´ю байдики• вчера в 20:36
Ответ дляЯ в дамках
Кого?
вы же пишите - отнимала аванс, сумно
у кого вы его отнимали?

автор Я в дамках • вчера в 20:36
Ответ дляПоміркована думка
Такі гроші нічого гарного не викликають. Хоча без них, звісно, взагалі погано буде.
автор Я в дамках • вчера в 20:39
Ответ дляБ´ю байдики
вы же пишите - отнимала аванс, сумно
у кого вы его отнимали?
Не помітила, що з однією літерою помилилася. Виправити вже не можна.
Б´ю байдики• вчера в 20:41
Ответ дляЯ в дамках
я поняла.. шучу
Диверсификация• вчера в 21:01
Мене не влаштовує з.плата, розмістила на мин тижні резюме, я в роздумах, сьогодні подзвонили, запросили на співбесіду в понеділок, погодилася, а тепер думаю, я як запропонують працювати, а мені з пересадкою 40 хвилин громадським транспортом( не Київ)...ця робота під боком, але шмикерять з з.платою, то зараз в тричі менше ніж рік назад платять, наче і треба рухатися, але... поки до цих обставин звикла і міняти...і треба, а лінь, чоловік забезпечує.
автор Я в дамках • вчера в 21:05
Ответ дляДиверсификация
Ключове - ’чоловік забезпечує’
Диверсификация• вчера в 21:21
Ответ дляЯ в дамках
Ключове - ’чоловік забезпечує’
Ну от. Того і лінь рухатися. З іншого боку до війни я працювала незалежно від нього, а родину забезпечував він. Хаоаз підприємство одне, але йому платять добре( топова відповідальна посада), а в я тут рядовий працівник і так як на рядових оптимізують фонд.з.плати, то я страждаю як всі, мені це не подобається.. Сходжу на співбесіду. А там час покаже