Мавка• Изменено 1 час назад

Сложно ли ехать по Киеву, если никогда там не был?.

Хочу в сентябре ребёнка повезти на консультацию в Киев в Добробут. Не знаю как ехать. Поездом страшно. Доктор принимает вечером. Нужно возращаться после 7 вечера домой. Маршруткой боюсь ребенок 1,7 не усидит 3 часа. Хочу попросить папу своего отвезти. Но боюсь не согласится. Боится ехать по Киеву. У мужа брони нет. Что посоветуете?
автор Мавка • 1 час назад
Ответ дляЗавжди недо...
Я їздила по Києву з навігатором, Вейз навіть малює в якій смузі їхати. Якщо не перший день за кермом, то впораєтесь. Я з Дніпра, було важкувато місцями. Але є одне але. Коли врубається сирена, то навігатор не працює.
От і це лякає

Завжди недо...• 59 минут назад
Ответ дляМавка
От і це лякає
Друзів в Києві немає щоб вас зустріли та допомогли поїздити з дитиною?
Шпондєр• 59 минут назад
Мы с мужем первый раз ездили машину дочке перегоняли, только выехали , вырубилась Гугл карта, я думала поседею пока разобрались куда ехать, было сложновато, причём у мужа стаж водительский приличный и сами мы из крупного города
Цідило правди• 58 минут назад
Ответ дляМавка
Папа в селе живет, в Полтаве психует ездить.
Тогда в Киев ему не надо. В Полтаве плохо ездят, но в Киеве масштабы больше.
Мурзилка• 55 минут назад
Ответ дляЗавжди недо...
Ви все вірно написали.
Тільки коли врубається сирена, можна перечекати. Припаркуватись і пообідати. Просто виїхати завчасно. Нічого страшного в поїздці на авто немає. Навпаки з такою маленькою дитиною машиною це найкращий варіант.
Автор, Інакше в тривогу будете виходити з поїзда в ліс і сидіти в лісі 2 год в будь яку погоду (
автор Мавка • 55 минут назад
Ответ дляЗавжди недо...
Сестра есть, но она работает
Бесконечность-не предел• 54 минуты назад
Ответ дляШпондєр
Я киевлянка, как-то попала на тревогу и ехала в другой конец без навигатора, ну сориентировалась, вспомнила как тут в школе ездила к подруге) в если не знать города конечно то еще приключение. Но до времен навигатора как-то с мужем запутались в Днепре, ничего, таксиста попросили и он нас вывез на трассу , дали денег)
автор Мавка • 50 минут назад
Ответ дляМурзилка
Ви все вірно написали.
И поезда тоже пугают этим, капец какой-то просто🥲 аж плакать хочется
Завжди недо...• 47 минут назад
Ответ дляБесконечность-не предел
Я непогано орієнтуюсь в просторі, плюс зі мною був син дорослий і він гарно по мапах орієнтується. Якимось чудом встиг завантажити карту з видом з супутника і ми виїхали на міст, на лівий берег і потім вже я згадала як на трасу виїжджати. Я в Києві машиною буваю рідко, навіть не кожен рік. Але якось виїхали інтуїтивно і з божою поміччю, не інакше, тому що розвʼязки у вас фантастичні.

Блондинка у Законі• 47 минут назад
ото б я так себя накручивала, имея под сракой машину

вам кучу вариантов насоветовали уже, вам все не то и все не так

вечером прием-переночуйте в хостеле, ничего с вами не случится, потом на маршрутку и домой

шо за отмазки вы лепите?
Мурзилка• 46 минут назад
Ответ дляМавка
Не такий страшний чорт як його малюють) не хвилюйтесь!
Мені наприклад в Києві легше їздити ніж в регіоні) до відома - права в мене менше року.
Теж боялась їхати в Добробут з іншого кінця міста. Але коли життя прижало і треба було забрати чоловіка з лікарні. Так їхала по навігатору як ніколи. Своєю швидкістю, уважно дивилась знаки і повороти. Після того (як бабка пошептала) спокійно їжджу по навігатору в Києві.
Тому не хвилюйтесь, машина - це комфорт. У вас все вийде!)
Бесконечность-не предел• 46 минут назад
Ответ дляЗавжди недо...
Что есть то есть) меня два года трясло, потом пропустило
100%• 45 минут назад
В маршрутці дитина не висидить, а в авто кріслі і ви за кермом буде ще гірше
Завжди недо...• 45 минут назад
Ответ дляМурзилка
Ви все вірно написали.
До речі так. Потяги часто зупиняють. І я дійсно хвилин 10 стояла чекала біля якогось ЖК поки син завантажив вид з супутника. Навігатор не працював, але хоч можна було подивитись як до моста доїхати, а далі я вже приблизно памʼятала
ДолькиКабана• 44 минуты назад
Сложно на перекрестках с круговым движением.
Мурзилка• 42 минуты назад
Ответ дляЗавжди недо...
Так само можна годинку попити каву до відбою. Просто мати час в запасі)
Моя подруга їхала з Києва потягом на минулих вихідних. 2 год в лісі сиділи . Чекали( таке собі
Ванна Тазиковна• 39 минут назад
Включите навигатор и по нему едьте. Тогда не проскочите нужный поворот, вовремя заблаговременно перестроитесь или станете в нужный ряд перед кольцевой развязкой. Так же заранее будете видеть пробки.
В Киеве самое неудобное как по мне-это парковки. Парковаться вдоль дороги не желательно, иначе можете вернуться и обнаружить, что авто эвакуировали. Потому везде, куда вы собираетесь, если это малознакомое место, или как в вашем случае, по записи, уточняйте за возможность припарковать авто.
Ростки жимолости• 37 минут назад
Ответ дляМурзилка
Ви все вірно написали.
Та ще ж ніби не зима щоб боятися погоди. Обідати можна і в лісі, теоретично так має бути навіть безпечніше. Враховуючи що по Києву палять балістикою і не вистачає ракет-перехоплювачів, сирени це не просто незручність, а взагалі-то сповіщення про небезпеку життю. А дитину в автора ще й ніби захитує в машині чи маршрутці.
Завжди недо...• 36 минут назад
Ответ дляМурзилка
Моя колега минулої пʼятниці виїхала нічним до Дніпра, приїхали із запізненням 6 годин, декілька разів стояли десь серед поля по 2-3 години, але виводили з вагону

автор Мавка • 35 минут назад
Ответ для100%
Я не вожу авто
Мурзилка• 34 минуты назад
Ответ дляРостки жимолости
Може бути дощ і холодний вітер. Це буде вересень.
Коли їде поток машин, то ніхто не виходить і не біжить в укриття. Можна припаркуватись і піти в укриття за бажанням звісно.
Найдовші і важкі тривоги в Києві - в основному вночі.
Хвильоватиша• 34 минуты назад
Ответ дляБесконечность-не предел
А как же мы тут ездим, странно. А в вашем городе аварий нет?
Не знаю, как ездите вы, но большинство в Киеве нарушают ПДР - превышают скорость, на некоторых дорогах - сильно превышают. Так что я понимаю автора. Хоть я и сама в Киеве сдала и живу здесь, но пока не решаюсь активно ездить, сдала на права не так давно.
Бесконечность-не предел• 32 минуты назад
Ответ дляХвильоватиша
Знаете. Специально смотрю на номера, подрезают и нарушают чаще номера региональные, списываю что не знают города
Мурзилка• 31 минуту назад
Ответ дляХвильоватиша
Гонщика видно заздалегідь. З моїх спостережень новачки набагато акуратніше їздять ніж шумахери на вмв і теслах… і на таксі.
От таксисти то взагалі ніби в пекло напрошуються - без поворотів літають
БезникаяЯ• 27 минут назад
Ответ дляМавка
Сестра говорит не реально. По Киеву много аварий. Все ездят как хотят.
ездят нормально, но машин много и скорости большие.
Но все дело привычки, по Киеву я езжу, а по Львову не решаюсь)
Дайте вподобайок• 26 минут назад
Так не повертайтесь, орендуйте квартиру недалеко від лікарні на 1 добу, зранку спокійно поїдете таксі. А раптом якісь затримки в лікаря?
ТигрЛьвович• 25 минут назад
Ответ дляМавка
Тогда не надо ему в Киев, даже опытные и знающие водители матерятся. Тем более если он в возрасте.
Ищите кого-то из знакомых, кто хорошо знаком с Киевом. Или поездом.
Ростки жимолости• 23 минуты назад
Ответ дляМурзилка
Я знаю що ніхто не біжить, я живу в Києві, вже звикли і немає часу, але це так само ризик. Тільки нещодавно шахед впав поряд з машиною. Коли дорослі так ризикують то грець з ними, а з дітьми який сенс? Діти ще й лякаються коли бачать збиття, в них паніка починається, то навіть якщо не хочеш, а треба шукати укриття.
БезникаяЯ• 22 минуты назад
Ответ дляТигрЛьвович
Киев - огромный город, я здесь родилась и живу, но без навигатора езжу только по привычным маршрутам. Есть районы, в которых я вообще возможно ни разу не была)
Самый простой вариант для автора - приехать на поезде или маршрутке, и ехать на такси.
Мурзилка• 21 минуту назад
Ответ дляРостки жимолости
Так, бачила як впав той шахед між машинами(