ШобВам_КакНам• 1 час назад
Помогает ли массаж при болях в спине?
Думаю, стоит записаться на массаж, но не знаю, поможет ли это. У кого есть опыт?
Танцепесенная• 1 час назад
В гострий період масаж робити неможна. Якщо це не сильний постійний біль, то краще б дізнатися причину. Але глобально так, масаж допомагає. Він вирівнює тонус мʼязів, покращує кровообіг в мʼязах і за рахунок цього менше стискаються нервові сплетіння.
Новорічна пальма• 1 час назад
звісно, ще й як, в більшості випадків тільки він і рятує, а ще аплікатор ляпко
Танцепесенная• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Смотря какие боли. Если простудили, то нет.
Нежить? Нежить спини? Це що за хвороба такая.
Засомневаю• 1 час назад
Ответ дляТанцепесенная
У вас нежить мозку?
Танцепесенная• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
У вас нежить мозку?
В мене вища медична освіта. Не можна простудити спину. Можна напружити мʼязи як захисна реакція на холод і саме цей спазм мʼязів дає біль. Але це не ПРОСТУДА
Лама_мама• 1 час назад
Ответ дляМайданщица
Если у вас допустим грыжи , то кто его знает
При грыжах нельзя
Засомневаю• 1 час назад
Ответ дляТанцепесенная
Викинь свій диплом:
Міозит — це запалення одного або кількох скелетних м´язів, що проявляється тупим локальним болем, м´язовою слабкістю, набряком та обмеженням рухів. Основними причинами є переохолодження, протяги, травми, інфекції або аутоімунні порушення.
Танцепесенная• 1 час назад
Ответ дляМайданщица
Більшість протрузій або кил як правило не болять і про них дізнаються лише коли є спазм мʼязів, тобто защімлення. Переважна більшість випадків болю в спині лікується лікувальною фізкультурою, пілатесом, йогою, або навіть як то кажуть закачати спину в тренажерці. Масаж є гарним доповненням. Але все це не в гострий період. Спочатку зняти біль та спазм мʼязів
Танцепесенная• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Викинь свій диплом:
Лікуєтесь ШІ? Ну добре, це ваш вибір. Я більше довіряю людському інтелекту та фаховим знанням
Засомневаю• 1 час назад
Ответ дляТанцепесенная
Це все, що ви можете сказати у відповідь?
Це не ШІ, але краще ШІ, чим такі ’з мед освітою’.
Тут надолго• 1 час назад
Ответ дляТанцепесенная
Вы б уже не позорились. Застудить мышцы можно легко. Ясно что сопли с них не капают, доктор бля
Кручу хвости• 1 час назад
Лучше всего помогает постоянный спорт , но именно ходить 2-4 раза в неделю как получается но регулярный