Душа компанії• сегодня в 12:54
Посоветуйте, где купить зарядную станцию.
И какую.
Злюка бобер• сегодня в 13:05
Зараз лише за кордоном, напевно. В нас ціни на них стали неадекватні.
Душа компанії
• сегодня в 13:08
Ответ дляСало не люблю
Та будь де. Дивіться за вашими потребами/ ціною/ наявністю
В Епіцентрі?
Злюка бобер• сегодня в 13:08
Ответ дляДуша компанії
А павербанк какой хороший и где купить?
В нас кілька повербанків Baseus. Норм.
Душа компанії
• сегодня в 13:08
Ответ дляЗлюка бобер
В нас кілька повербанків Baseus. Норм.
Дякую
Сало не люблю• сегодня в 13:13
Ответ дляДуша компанії
В Епіцентрі?
Моніторте. Оберіть яка вам потрібна за відгуками/ ємністю і таке інше. А потім вже дивіться де є і за якою ціною. В нас наприклад одна китайська Флешфіш, на 1.8, брали кілька років тому за 25 тисяч. А інша блуетті на 3 кВт з інверторниммблоком, брали в грудні минулого року за 64 тисячі. І ту і ту рекомендую, але ж не знаю, чи вам підійде і зараз на них ціна мабуть захмарна.
Душа компанії
• сегодня в 13:14
Ответ дляСало не люблю
Дякую!
Сало не люблю• сегодня в 13:16
Ответ дляДуша компанії
Дякую
Так, і бейзус павери норм. Донька з ними працювала.
Дюйм оф о4ка• сегодня в 13:19
Павербанки под мелочевку на тему и сказывала, хорошие для ноутбуков promate и baseus давно уже не помню где.
Инвертор и аккумуляторы планирую заказывать на nkon, там дешевле хоть и ехать месяц будет
Липка-прилипка• сегодня в 13:44
Ответ дляДуша компанії
В Епіцентрі?
Я искала по интернет магазинам, большинство даже не подтверждало заказ. Купила в большом инет магазе где были в наличии вчера привезли
Липка-прилипка• сегодня в 13:46
Паверы базеус брала в их магазине и в сохо инет магаз вроде так. Думаю еще запасной к роутеру взять
Творог для розжига• сегодня в 13:51
Тиждень тому купили ось тут Fossibot F2400 за 36 900. Через пошук в інтернеті шукала де найкраща ціна і наявність.
Творог для розжига• сегодня в 13:56
Друга ось така
При бажанні до них можна докуповувати АКБ, ця більш сучасна, а до Fossibot можна підключити сонячну панель.
Потужність ідентична, фен витримує .
Синиця у спідниці• сегодня в 14:08
Ответ дляСало не люблю
Сумма от 20000? 60000грн ?
Цвірінь• сегодня в 14:38
який бюджет та яку ємність 1000, 2000 Вт розглядаєте? позавчора моніторила)
Душа компанії
• сегодня в 15:14
Ответ дляЦвірінь
До 40 тис.грн.
Цвірінь• сегодня в 16:18
Цвірінь• сегодня в 16:19
Ответ дляДуша компанії
До 40 тис.грн.
Ось ця модель теж нормальна. Прийматиме замовлення 20 серпня, приїдуть 26 числа. 35 500 грн.
Творог для розжига• сегодня в 16:33
Ответ дляЦвірінь
Дуже гарна ціна на неї.
Цвірінь• сегодня в 16:48
Ответ дляТворог для розжига
Дуже гарна ціна на неї.
Так. Але чоловік не захотів чекати, тому купили те, на що прийняли замовлення одразу.
А ще є варіант з 17 числа замовити їх на аліекспрес ( там будут знижки) з доставкою в Польщу, а пттім сюди в Україну. Виходить на 10 000 дешевше, але теж треба заморочитись.
Творог для розжига• сегодня в 16:53
Ответ дляЦвірінь
Я її тільки но знайшла за 730 євро з доставкою по ЄС, запитала перевізника про можливість доставки з Польщі - можуть, але то вже не вигідно виходить. Плануємо батькам купити, то шукаю по прийнятній ціні. Якщо є посилання на Аліекспрес - киньте, будь ласка .
Цвірінь• сегодня в 17:08
Ответ дляТворог для розжига
Доставка з Польщі 2000 грн.
Дивилась в ютубі обзори на ці 2 моделі і там в коментарях були посилання на аліекспрес з ціною в злотих. Є посилання в телеграм групах, де все це обговорюють.
Зараз в телефоні не знайду, бо дивилась все в компі.