Kolossok• 17 августа в 12:59
Оформлення закордонного паспорта для чоловіків в "готово"? Чи ставили на облік?
Доброго дня.
В сервісі "готово" є послуга щодо оформлення закордонного паспорту на виїзді. Для тих, хто в Україні. Спеціально обладнана машина приїздить за потрібною адресою.
Хтось з чоловіків користувався нею? Які наслідки були? чи ставили на облік? Та чи подавали потім у розшук або приходили повістки?