Чудо в декрете• вчера в 08:21
Чернівці - інтернет провайдери. Що за крінж!!
Оплата за інет строго за календарний місяць - з 1 числа. Якщо я не жила в квартирі повний місяць, а, наприклад з 20-го, то сплатити я маю повний тариф, який "обнулиться" 1 числа!! Я от, хоч стріляйте, не розумію такого!! Так бісить. Чи є якісь інші варіанти, про які я не знаю?
Гореотума• вчера в 08:30
Так, за квартиру комунальні платити теж за повний місяць, незалежно від того, жила чи ні.
Чудо в декрете
• вчера в 08:30
Ответ дляГореотума
Як так?? За світло, воду і газ я плачу стільки, скільки спожила
Да_Я_Така_• вчера в 08:33
Обычно есть функция, типа временно не пользуюсь, у нас например можно отключить от месяца до четырех, если не пользуешься. Нужно подавать специальную заявку. Но можно сделать это только раз в год.
Мне как раз это удобно на даче на зимний период отключать
Чудо в декрете
• вчера в 08:35
Ответ дляДа_Я_Така_
Так, але якщо ви повертаєтесь з дачі не 1 числа, а 20го, то сплатити за решту 10 днів місяця треба повну суму тарифу, як за всі 30 днів. Ну не брєд??
Оченьценная• вчера в 08:35
Ответ дляЧудо в декрете
А за квартплату?
Да_Я_Така_• вчера в 08:36
Ответ дляЧудо в декрете
Та не бред, конечно. Как они должны вам за Ваши несколько дней что-то высчитать?
Чудо в декрете
• вчера в 08:36
Ответ дляОченьценная
А за квартплату?
Інтернет це буквально така ж споживча функція, яку можна облікувати за дні споживання.
Оченьценная• вчера в 08:37
Ответ дляЧудо в декрете
Це абонплата, яка платиться за календарний місяць. Не знаю до чого тут Чернівці, у Дніпрі також кожного 1-го числа оплата за інтернет.
Небоброїдка• вчера в 08:38
А причем тут Черновцы. В другом городе у вас другой формат оплаты был? Или вы про интернет по карточкам в 2000х
Чудо в декрете
• вчера в 08:40
Ответ дляДа_Я_Така_
Чесно, навіть не задумувалась про те, як це працює, поки оцю систему не побачила.
Вдома коли сплатив -тоді твій місяць і почався. При чому так теж було у всіх місцевих провайдерів. В кабінеті бачиш ’лічильник’, який сам, без людського втручання вираховує скільки днів передплачено. Тому мене і здивувала така схема
Чудо в декрете
• вчера в 08:39
Ответ дляНебоброїдка
От так, інший. Тому і в шоці
Атятя_тётя• вчера в 08:40
Ответ дляОченьценная
Только хотела написать
БоВжеВільна• вчера в 08:46
Ответ дляЧудо в декрете
Для мене це був прям шок
А до этого у вас интернета никогда не было? Вы покупаете пакет безлим, за него и платите. Если хотите платить только за использованное, то вернитесь на 25 лет назад в прошлое и покупайте себе интернет по карточкам , вводите коды с них и пользуйтесь себе на здоровье по пол часа
Чудо в декрете
• вчера в 08:47
Ответ дляБоВжеВільна
Вище писала, повторюсь.
Вдома коли сплатив -тоді твій місяць і почався. При чому так теж було у всіх місцевих провайдерів. В кабінеті бачиш ’лічильник’, який сам, без людського втручання вираховує скільки днів передплачено. Ще й смс розсилка приходить з нагадуванням, коли грошей лишаеться на тиждень
Альдебаран• вчера в 08:48
Ответ дляНебоброїдка
У меня 8 грн в день тариф. Не пользуюсь - не плачу. Киевская область
Чудо в декрете
• вчера в 08:48
Ответ дляАльдебаран
А тут ще дорожче виходить. Аде сервіс топорний
Небоброїдка• вчера в 08:48
Ответ дляАльдебаран
Так у вас тариф такой. Это ж при подключении в договоре прописано, а не постфактум решают.
Альдебаран• вчера в 08:49
Ответ дляЧудо в декрете
В Киеве у меня водафон. Тоже когда оплатил - тогда и месяц начался
Чудо в декрете
• вчера в 08:50
Ответ дляНебоброїдка
Так хай буде абонплата за місяць. Але чому не за місяць користування, а за календарний??
Альдебаран• вчера в 08:53
Ответ дляНебоброїдка
Так странный тариф. Типа если автор вовремя не заплатила, то интернета у нее нет. Типа 29 дней не платила - 29 дней не было интернета, заплатила на 30 день и попользовалась два дня, а заплатила как за месяц. Или они в долг дают? Потому что у нас, если нет денег на счете - нет и интернета. Выше писали про коммуналку. Но если коммуналку вовремя не оплатить, услуги предоставляют все равно
Чудо в декрете
• вчера в 09:04
Ответ дляАльдебаран
Якось некоректно це порівнювати з комуналкою. Бо послуги інтернету - це сервіс, який має конкуренцію за якістю, ціною, акціями і тп. Для того, щоб отримати клієнта. В комуналці такого немає, там все монопольно. А сервіс цей виходить взагалі не клієнтоорієнтовний
АнтиТанкист• вчера в 09:09
Ответ дляЧудо в декрете
Обслуживание дома, отопление.
АнтиТанкист• вчера в 09:09
Ответ дляЧудо в декрете
У вас абонплата
Чудо в декрете
• вчера в 09:10
Ответ дляАнтиТанкист
У вас абонплата
За місяць. Але чому за календарний місяць?? Чому з 1 числа, а не з дня початку користування? От це мене дивує
АнтиТанкист• вчера в 09:11
Ответ дляЧудо в декрете
Потому что вы пользовались с 1 дня)))
Чудо в декрете
• вчера в 09:14
Ответ дляАнтиТанкист
Обслуживание дома, отопление.
Ну ви серйозно порівнюєте ці види послуг?? Опалення - надає державна компанія монополіст, обслуговування будинку вирішується всіма жильцями будинку. А інтернет це сервіс, який надається конкурентними компаніями.
Спитаю у відповідь - а мобільний зв´язок?? Це теж абонплата і теж за місяць. Але не за календарний з 1 по 30 число. А за місяць користування
Белая и пушистая• вчера в 09:14
Ответ дляЧудо в декрете
Чому не поставили на паузу інтернет? І в Чернівцях не один провайдер, у вас який? Немає послуги призупинити?
Белая и пушистая• вчера в 09:15
Ответ дляЧудо в декрете
А за вивіз сміття, за обслуговування прибудинкової території, і будинка?