Карамбулкул• 2 часа назад

Що як мережеві корпорації призупинять роботу?

Гетманцев заявляє, що бізнес у розпачі. НП, мережа Фори і Сільпо, АТБ, Епік, Розетка на межі зупинки.
Видна міленіалка• 2 часа назад
Гетманцев- це хто?

ГейСюда• 2 часа назад
Читала Єва на межі.
Киця-бриця• 2 часа назад
Ну чекайте. Чого Гетманцев чекав? Всі гроші які нам дають на потреби йдуть у кишені причетних.
Тепер люди у розпачі, бізнес у розпачі. Скоро ще зима.
Бабайко• 2 часа назад
В чем причина? Это Гетьманцев налогами и проверками бизнес задушил?
Чавонадо• 2 часа назад
Напишуть купу нових потужних сценаріїв і будуть ще інстенсивніше ними годувать, одівать і зігрівать взимку/остужать влітку...
Сонячний зайчик• 2 часа назад
Полно частников. Голодать не будем, жопу и голову будет чем помыть.

А гетманцев ххххх...ло
Обнемашечка• 2 часа назад
Ну так есть и другие мелкие магазины, которые работают не из крупных хабов. Что-то похожее было в начале войны, когда крупные супермаркеты были все пустые. Ну и перестроится логистика.
Без образів• 2 часа назад
Тут, кстати, писали про закрытие Простора месяц назад. В итоге зашла я к ним, полки полупустые, скидок много, но закрывать эту точку не планируют, говорят
автор Карамбулкул • 2 часа назад
Ответ дляВидна міленіалка
Гетманцев- це хто?
Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики.І така людина нам радісно повідомляє все це. Питається його туди паніку розводить призначили, чи шукати рішення? Де план?

Вельми шановна• 2 часа назад
Може бути, дуже багато товарів немає в наявності, збитки колосальні.
автор Карамбулкул • 2 часа назад
Ответ дляОбнемашечка
Впевнені, що вони мають за що її перебудовувати і голвне стануть щоб усе знов десь роз*бали кацапи? Ви не уявляєте собі масштабу цього п*ца! Це ж купа робочих місць і яких не яких податків, за які ми власне утримуємо ЗСУ, а ще ж вкрасти треба!
Нетутешня• 2 часа назад
Ответ дляКарамбулкул
Нема плану, Гетьманців у розпачі, де ж тепер брать гроші, Зін?
Сука, хай би думало, коли бізнес щемив перевірками і податковою нагрузкою.
Дрібних йому важче трусити буде.
Хай сяде поплаче...
Альфред Шнитке• 2 часа назад
Ответ дляКарамбулкул
Корпорации не приостановят работу. Они поднимут цены и урежут ассортимент. Будем снова дарить на праздники друг другу гель для душа... как в 90е...
А вот мелкий бизнес задушат окончательно
Альфред Шнитке• 2 часа назад
Ответ дляКарамбулкул
Основная налоговая нагрузка - это не торговые сети, а производственные предприятия. Они создают прибавочный продукт и пополняют казну реальными деньгами.
А вот там полный пиздец! Их просто скоро не останется...
Даю справку• 2 часа назад
Ответ дляАльфред Шнитке
сотрудников забрали представители власти- опг - тцк. в угоду кому? тут думайте
Альфред Шнитке• 2 часа назад
Большинство просто не понимает какая именно зима нас ждет... и как этот колосс на глиняных ногах может завалиться в один момент...
автор Карамбулкул • 2 часа назад
Ответ дляАльфред Шнитке
Якщо не помиляюсь, за даними з 2025 року, там виходила приблизно однакова частка від сектору торгівлі і сектору переробної промисловості. Тому так торгові мережі - це одне з основних податкових надходжень.
Даю справку• 2 часа назад
Ответ дляКарамбулкул
зсу та силові структури утримують куратори
Альфред Шнитке• 2 часа назад
Ответ дляКарамбулкул
Смысл в том что торговля- это перераспределение денег. А само ’создание’ денег- это только прибавочный продукт. Т е с/х или производство.
Невозможно только перераспределять. Деньги ’сьедаются’. Их обязательно нужно ’производить’.
Не могу понятнее обьяснить, извините

Тоска в носках• 2 часа назад
Ответ дляКиця-бриця
Люди бідкаються, влада розводить руками
автор Карамбулкул • 2 часа назад
Ответ дляДаю справку
З чого б це? Нам фінансують усю соціальну сферу, тому вона ще якось живе, ЗСУ і силовики утримуються з наших податків.
курасаны• 2 часа назад
В нашій країні добре розвинені ФОПи. Те що не потягнуть Великі мережі із задоволенням візьмуть на себе фопи. Все зберігання перейде в маленькі магазинчики, базарчики. Тож не переживаю.
автор Карамбулкул • 2 часа назад
Ответ дляТоска в носках
Люди бідкаються, влада розводить руками
І пропонує всім звалити, а тим кому вона не дозволяє звалити йти воювати. Цікаво якщо так і буде, на які кошти вони збираються воювати?
автор Карамбулкул • 2 часа назад
Ответ длякурасаны
А на вашу думку звідки більшість ФоПів усі ті товари бере? Не з централізованих складів?
Нетутешня• 2 часа назад
Ответ дляАльфред Шнитке
Та розуміють всі. Тільки що зробити з цим можуть переважна більшість простих людей?
У вас є пропозиції, як саме можуть вплинути Катя, Люда, Юля на економіку країни, коли вони живуть від зарплати до зарплати, в тепер ще й рисачать між магазинами у пошуках муки чи прального порошку?
Даю справку• 2 часа назад
Ответ дляКарамбулкул
Єврокомісія прямо визначає ці €45 млрд на 2026 рік як до €16,7 млрд бюджетної підтримки та €28,3 млрд на посилення оборонних спроможностей і закупівлю озброєнь.
Министерство Финансов Украины
Тобто з кожних €100 цього конкретного пакета:
€37 — на підтримку державного бюджету — зарплати бюджетників, пенсії, соціальні та інші цивільні потреби;
€63 — на оборону — озброєння та зміцнення оборонно-промислових спроможностей.
В нас взагалі бюджету немає. повністю залежні
автор Карамбулкул • 2 часа назад
Ответ дляДаю справку
Министерство Финансов Украины
Так це саме озброєння і його розробка/виробництво, утримання ЗС, зарплати військових, матеріальне забезпечення армії сюди не відноситься.
П´яна вишня• 2 часа назад
Ответ дляКарамбулкул
не звертайте увагу на таких. вони живуть казками. цеж треба Все зберігання перейде в маленькі магазинчики, базарчики... даже не знаю, плакати чи сміятись від цієї думки(((
Запароленое одеяло• 2 часа назад
Ответ дляДаю справку
Министерство Финансов Украины
Держава має податки з бізнесу і людей. Це бюджет. Але йдуть вони всі на війну або розкрадаються.
Соціальні виплати і зарплатні, пенсії фінансує Європа.
курасаны• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Як ФОП можу відповісти, не з централізованих. Трохи із централізованих складів, але більшість з маленьких виробництв. У нас не централізований державний ринок, а свободний ринок. Буде дефіцит, привезуть із за кордону навіть контрабандою. Буде перерозподіл і заміна одних ТМ та продуктів на інші.