ПультОт_БМВ• Изменено 2 часа назад
У кого у дітей є віар окуляри
Син 12 років, просить купити йому віар окуляри але він і так багато часу проводить за монітором, читала, що від них ще більше втомлюються очі, може боліти голова, нудити.. тобто віддати шалені гроші, щоб погіршити здоров´я власної дитини, я обурена, проти категорично але син, каже що я перебільшую і на ДН може просити те, що йому хочеться.
У кого є ці довбані окуляри, поділіться своїми враженнями будь ласка.
ПультОт_БМВ
• 2 часа назад
Ответ дляволосатое стекло
Скажу так, потім будуть валятися))
Я теж так передчуваю, але ж вони і дорогі до всього
Миловидна леді• 1 час назад
У сына есть, играет периодически, даже по сети с друзьями. Но у него уже вторые, сперва были чисто к плей стейшн, сейчас к ноуту. Голова не болит, глаза тоже. Но это индивидуально, у меня от виара кружится голова, слабый вестибулярный аппарат
ПультОт_БМВ
• 1 час назад
Ответ дляМиловидна леді
Ясно, спасибо!