Мороженная курица• сегодня в 07:42
Як відбувається затримка поїздів через тривогу у Києві?
Не дуже доброго ранку, порадниці.
Зараз їду в потязі до Києва.
Поїзд повинен був прибути по розкладу в 7 ранку. Зараз ми стоїмо у Фастові.
Хто розуміє, як відбувається затримка поїздів? Я так розумію, що всі поїзда що вночі прибували також чекають. І коли закінчиться тривога, то почнуть приймати всіх по черзі чи як це відбувається?
Зараз їду в потязі до Києва.
Бабуся мороз• сегодня в 08:06
Долго будете стоять, бандероли запускают, пишут Киев может долго тревогу держать
З понеділка на дієті• сегодня в 08:10
Так зайдите в приложение, там список на сколько и какие поезда опаздывают
ФФФФристайла• сегодня в 08:14
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А что за приложение
Не обижаюсь• сегодня в 08:20
Проблема в тому, що не по черзі. Навіть не знаю, як це описати, по статусності чи по кількості пасажирів....колись була страшна затримка при в´їзді у Львів, так флагманські і фірмові, які виїхали з Києва пізніше і мали приїхати теж пізніше на 2 години, насправді приїхали у Львів раніше, аніж ми.
Не обижаюсь• сегодня в 08:21
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Так, табло там є, але часто змінюється час затримки.
Мороженная курица
• сегодня в 08:32
Ответ дляЗадолбулька
Відібють тривогу, потяг рушить далі. Все буде добре
Дякую
Мороженная курица
• 2 часа назад
Ответ дляНе обижаюсь
Зайшла, но мого поїзда там в списку немає