Бабка-байкерша• 22 августа в 18:42

Дівчинка 7 років, пече при сечовипусканні

Завтра хочу здати загальний аналіз сечі. Але...завтра неділя, в понеділок День Незалежності- лікарня не працює. До лікаря мінімум у вівторок попаду. Що можна дати зараз?

Скарги на печіння десь всередині при сечовипусканні
So_so• 22 августа в 18:43
Сдадите утром мочу в Синево или Диле, она будет готова после обеда. Педиатр же есть у Вас? Если там будет цистит, он Вам по телефону назначит лечение.

Залізна пані• 22 августа в 18:44
Канефрон, як вже важко терпіти.
Все інше може змазати результати аналізу.
Відразу завтра не лише загальний аналіз сечі робіть , а й бактеріограму на посів.
Доктор Хаос• 22 августа в 18:45
Пам´ятаю донці назначали бісіптол, канефрон.Та це було давно, може зараз інші ліки.

Залізна пані• 22 августа в 18:47
Ответ дляДоктор Хаос
Бісептол - антибіотик і то досить токсичний. Краще поки без нього.
ФсеСама• 22 августа в 18:47
Есть дежурные врачи в детских больницах. Было бы желание везти, а странные отговорки и день независимости не выходной день
ПироженкА• 22 августа в 18:47
Яка це лікарня в понеділок не працює? Державні точно всі працюють, інша справа, що без запису ви так швидко до дитячого уролога не потрапите. Хіба що до педіатра або сімейного лікаря.
Аналіз можна здати хоч завтра. Дитині поки що дайте канефрон або спитайте що є з дитячих БАДів з журавлиною, вона доволі ефективна. Гірше точно не буде і не вплине на подальше лікування
Добро с Кулаками• 22 августа в 18:48
я б ничего не давала, дайте нурофен только. А вдруг у нее камень? Тогда вообще в хирургию придется везти. Мало ли
Раз одела не бу• 22 августа в 18:48
Ответ дляЗалізна пані
Бісептол не антибіотик
Любовь Калистратовна• 22 августа в 18:49
Ответ дляРаз одела не бу
Бісептол не антибіотик
Антибіотик

Добро с Кулаками• 22 августа в 18:49
Ответ дляРаз одела не бу
Бісептол не антибіотик
антибиотик конечно/
Раз одела не бу• 22 августа в 18:50
Ответ дляДобро с Кулаками
антибиотик конечно/
Конєчно ні
Залізна пані• 22 августа в 18:51
Ответ дляРаз одела не бу
Бісептол не антибіотик
Антибіотик, але старого покоління.
В мене була E.Coli , якраз до нього чутлива.
Добро с Кулаками• 22 августа в 18:51
Ответ дляРаз одела не бу
Конєчно ні
Раз одела не бу• 22 августа в 18:52
Ответ дляЗалізна пані
Антибіотик, але старого покоління.
Старе покоління, це пеніцилін
Банан-барабан• 22 августа в 18:54
Ромашковый чай. Диета, уберите сладкое и молочку. Можно и помыть отваром ромашки
Синие дуры, сидите молча, если не в теме
Раз одела не бу• 22 августа в 18:53
Автор, клюкву треба. Морс пити.
Залізна пані• 22 августа в 18:55
Ответ дляРаз одела не бу
Конєчно ні
Будемо мірятись ШІ?
Раз одела не бу• 22 августа в 18:55
Ответ дляДобро с Кулаками
фото
Та ніколи він не був атибіотиком. Це синтетичний препарат. Де ви взяли цей скріншот? Антибіотик, це препарат продукт грибків, або бактерій.
ПироженкА• 22 августа в 18:56
Ответ дляБанан-барабан
Я теж не розумію хто і до чого ліпить тих 🤦‍♀️

Пластилин_Колец• 22 августа в 18:56
У моєї було таке -реакція на дитячий гель від Джонсон.. прибрали і все пройшло.
автор Бабка-байкерша • 22 августа в 18:56
Ответ дляПластилин_Колец
Підмивання самою водою
Раз одела не бу• 22 августа в 18:57
Ответ дляЗалізна пані
Будемо мірятись ШІ?
Будемо міряьись термінологією. Антибіотик не є і не був синтетичним. Бісептол синтетичний протибактеріальний препарат
Бджолина королева• 22 августа в 19:20
Автор, вам правильно написали про дежурную больницу. Если не знаете какая у вас в городе, позвоните 103 и спросите куда можно своим ходом приехать.
Ванна Тазиковна• 23 августа в 00:18
Дочке было около 5 лет, вечером коричневая моча и очень больно писать, педиатр по телефону тут же назначила Фурадонин и Канефрон. При камнях не такая боль. Это вероятнее всего цистит. Фурадонин помогает мгновенно. При не осложненном цистите может и Канефрон помочь. Сама сейчас его пью. Ну а вы консультируйтесь с доктором и не затягивайте, это крайне неприятно
Горня капучіно• 23 августа в 14:33
Ответ дляДобро с Кулаками
Тогда боль была бы
Горня капучіно• 23 августа в 14:34
Ответ дляРаз одела не бу
Конєчно ні
Інструкцію до препарату почитайте, а не геміні
Горня капучіно• 23 августа в 14:37
Ответ дляРаз одела не бу
Конєчно ні
Горня капучіно• 23 августа в 14:38
Ответ дляРаз одела не бу
Не обовʼязково, їх можуть і синтетично створювати