Сколько_мне_лет?• 24 августа в 22:30
Рідкі шпалери
Чи реально їх нанести самим,чи краще дивляться ніж звичайні?
І взагалі,які плюси і мінуси?
Анонім-ка• 24 августа в 22:33
Может, я плохие видела, но я вообще не понимаю, зачем это на стены наносить. Оно стремное такое получается( Интересно, сложно ли потом снимать....
Йосип_молодий• 24 августа в 22:34
Ответ дляАнонім-ка
Как обуховскую туалетку размочили в кашу и нанесли
Пупуговка• 24 августа в 22:37
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 августа в 22:38
Ответ дляПупуговка
Это которые на вид, как крем после депиляции с застрявшими лобковыми волосами?
Єдиний плюс якщо діти чи тварини зішкребуть до стіни то можна наносити більшу площу і розмазати
МЧСница• 24 августа в 22:39
Я в свій час вирішила використати рідкі шпалери, бо треба було якось освіжити орендоване житло. В несвоєму житлі вирівнювати стіни і робити якісь дорогі грунтовки було задорого. Нанести їх неважко, але всі дефекти необробленої стіни вилізли у вигляді плям і розводів. Прийшлося зверху ще фарбувати. Зараз я б надала перевагу просто цупким звичайним шпалерам.
жар-птица Нюра• 24 августа в 22:39
Ответ дляПупуговка
Моя баба кізяки збирала, з глиною місила і стіни в сараї мазала Виявляється, то рідкі шпалери
Говорю відверто• 24 августа в 22:41
Был опыт ког то..полная фигня, только испортили стену и деньги на ветер. Не советую.
KROX@• 25 августа в 12:11
Ответ дляжар-птица Нюра
Підняли настрій, ржу ледь не вслух.