Нагайна• 24 августа в 23:29
Як знайти жучок в машині?
Точніше трекер, аналог air tag. Візуально не бачу, машина велика, банато місць, де його можна заховати . Які є способи?
Нагайна
• 24 августа в 23:31
Ответ дляНе против
Сканером в телефоне.
Яким саме? Телефон його локалізує поруч , але я не можу знайти
Не против• 24 августа в 23:34
Ответ дляНагайна
Я не знаю що у вас за гаджет, яка мітка, яка програма використовується. В багатьох з них є система аварійного пошуку.
Нагайна
• 24 августа в 23:34
Ответ дляНе против
В мене iPhone 16, а трекер не мій , але я його бачу на локалізації, кнопка знайти звуком не активна
ШобВам_КакНам• 24 августа в 23:39
Ответ дляНагайна
Звертатись у спец сервіс . Не дешево . Купа місць де можна заховати
Не против• 24 августа в 23:45
Ответ дляНагайна
Є сторонні програми-сканери. Які на екрані будуть вам показувати рівень сигналу. Чим ближче будете підносити, тим більші цифри побачите.
Але я Айфонами не користуюсь,не знаю чи там є щось подібне .
Все досить просто робиться.Це не нанотехнології.
Янка-угомонись• 24 августа в 23:45
Ответ дляНагайна
А як ви його бачите?
Нагайна
• 24 августа в 23:49
Ответ дляЯнка-угомонись
А як ви його бачите?
На localiser вискочили сповіщення про підозрілий предмет і я бачу траекоопвю пересування свого авто, тому він точно в машині
Вся в кредитах• 24 августа в 23:55
Ответ дляНагайна
А хто вам той жучок поставив?
Нагайна
• 24 августа в 23:57
Ответ дляВся в кредитах
А хто вам той жучок поставив?
Думаю, що колишній чоловік
Вся в кредитах• 24 августа в 23:58
Ответ дляНагайна
Думаю, що колишній чоловік
капець люди є 🤦♀️
Нагайна
• 25 августа в 00:00
Ответ дляВся в кредитах
капець люди є 🤦♀️
Сама в шоці, бо жодної логіки в цьому нема. Тепер думаю, що робити з цією інформацією, поки що зберегла скріни трекера