Мотористка• 1 час назад
Ви б їли у подруги приготовлену їжу
Знаючи ,що каструлі та кришки вона миє пароочисником ,тією ж насадкою ,що і унітаз
Казала пароочисник без хімії відмиває жир
Зам. зав. Анонима• 1 час назад
Оц, плять, никто их не моет одной щеткой, тем более люди повернутые на чистоте и парике
Тільки не про гроші• 1 час назад
Люди цілують котів, які морду миють тим самим язиком, що і анус, а ви до пароочисника придираєтесь....
Клин_Кляйн• 1 час назад
Ответ дляТільки не про гроші
Ще й член беруть в руки і в рота 🤣
Привіт з ботойбіччя• 1 час назад
Ответ дляКлин_Кляйн
Ще й член беруть в руки і в рота 🤣
А з нього, на хвилиночку, пісяють😳
Мотористка
• 1 час назад
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
І ще. Пароочисник без хімії не відмиває жир.
Відмиває
Привіт з ботойбіччя• 1 час назад
Ответ дляМотористка
Відмиває
Та хрін там. В мене керхер, я точно знаю.
Привіт з ботойбіччя• 1 час назад
Ответ дляГл. Амурная
Спасибо за идею. А я пароочиститель не додумалась мыть кастрюли.
Я навіть не уявляю,як до цього можна додуматись. Це пароочисник весь час стоїть на кухні?
Мотористка
• 1 час назад
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
В мене теж
Мотористка
• 1 час назад
Ответ дляГл. Амурная
Тільки обережно
Сосиска_Втесте• 1 час назад
Температура кипения 100 градусов, пар просто убивает там все живое и на унитазе и на крышке. )
Смешнюча• 1 час назад
Я один раз побачила, як знайома витирає підлогу кухонною тряпкою, тою самою, що і стіл, витерла з підлоги, поклала на стіл, потім стіл протерла...ммм, а в домі ще коти є. Не знаю, що краще🤭
Сосиска_Втесте• 1 час назад
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Нет, его приносят крышку помыть))
Сосиска_Втесте• 1 час назад
Ответ дляhrystia
Ви впевнені, що однією насадкою? В мене для унітазу окрема насадка
Не портите пожалуйста автору тему.
Привіт з ботойбіччя• 1 час назад
Ответ дляhrystia
Чому весь час? Дістаю для генерального прибирання. Тоді все і мию
Посуд?
Мона Лиза• 53 минуты назад
После жизни в Мексике, я могу есть все и везде. Неубиваемая я теперь
Привіт з ботойбіччя• 51 минуту назад
Ответ дляhrystia
Так. Зокрема, сковорідки, кришки до них, каструлі.Останній раз ідеально відмила хлібничку. Спробуйте)
Та в мене посудомийка є. Я нею щоденно не користуюсь, а отак щоб щось відмити, саме те
МаксХмара• 48 минут назад
Ответ дляКлин_Кляйн
Ще й член беруть в руки і в рота 🤣
А потім цим ротом цілують дітей і коханців. Фу мля які ми всі огидні...
Гарбузик• 36 минут назад
Ответ дляСосиска_Втесте
Щоб убити все живе, треба щоб пар 100 градусів діяв певний час. І це не 30 секунд. А мінімум кілька хвилин, а то й більше, бо це не кип´ятіння.