Трахтибидох• 02 апреля 2014
Головне бажання і все буде добре
Кілька днів тому писала тут про працевлаштування в готелі нічним адміністратором. Мені не підійшло що робота без охоронців.
Я поговорила з менеджером і мене на разі влаштують на денні зміни по вихідних днях. Можливо буде згодом і охорона.
Для мене важливо щоб робота була з частковою зайнятістю ( дитина 2-річна).
Дівчатка - головне бажання працювати. Навіть не віриться)
Не знаю як все буде але зараз я задоволена:)
ФрекенБок• 02 апреля 2014
Я тоже была счастлива, когда нашла работу на фарм-складе-прыгала до потолка, но когда стали оставлять на ночь работать, когда ты целый день уже отработала - быстро прозрела. Тоже ребенок. Теперь я в поиске работы опять. Надеюсь на лучшее!
Трахтибидох
• 02 апреля 2014
Ответ дляАноним_798
Я ж не знаю як мені буде працюватись. Я говорю лише про тимчасовий стан радості. Звільнитись можна завжди!
Трахтибидох
• 02 апреля 2014
Ответ дляАноним_776
а зарплата какая?
Невисока! Але після двох років декрету я готова...(
Трахтибидох
• 02 апреля 2014
Ответ дляЛюбительница
Желаю вам удачи!И пусть все будет на работе ок!И зарплата и условия!
Спасибі
Аноним_776• 02 апреля 2014
Ответ дляТрахтибидох
вы умничка, что готовы работать даже за небольшую зарплату. я вот себя не могу заставить идти работать на 1500 грн. хотя уже подумываю, где бы подрабатывать, а то у мужа зарплату урезали ((
Трахтибидох
• 02 апреля 2014
Ответ дляАноним_776
Я не можу сидіти на одному місці. Люблю спілкування і зайнятість. На дитячих майданчиках весело але думаю пора трохи змінити теми для спілкування