ЦыбаФу• 04 апреля 2014
Чем выводите аскариды деткам если они есть?
ЗДАЛИ АНАЛИЗИ СИНУ 1 ГОД, ШКРЕГОТАЛ ЗУБКАМИ, ПОКАЗАЛ АНАЛИЗ АСКАРИДИ?? ЧЕМ ВИ ЛЕЧИЛИ???
Аноним_559• 04 апреля 2014
анализы показали.а что ничего не выписали?
нам тоже целую схему расписывали -подготовить печень.потом 2 препарата пили + сорбент+ бактерии
ЦыбаФу
• 04 апреля 2014
Ответ дляInna Medvetska
це треба щоб лікар назначив, дуже маленька дитина, там ціла схема
ТАК Я САМА НАЗНАЧАТИ НЕ БУДУ. ПРОСТО ВІДГУКИ ХОЧУ ПОЧИТАТИ ЧИ ПОМОГЛИ ЧИ НІ. ЯКІ Є. СТАРШІЙ КОЛИСЬ ПРИПИСУВАЛИ ВЕРМОКС - НЕ ПОМІГ
ЦыбаФу
• 04 апреля 2014
Ответ дляАноним_559
Я ПРОСТО ЗДАЛА АНАЛІЛИ ДЛЯ СЕБЕ. ДО ЛІКАРЯ ЩЕ НЕ ХОДИЛА. ПІДУ В ПОНЕДІЛОК.
Inna Medvetska• 04 апреля 2014
Ответ дляЦыбаФу
та я це зрозуміла: у нас таке схема була, але в 5 років:галстена, антраль, лактофільтрум, від самих глистів не пам*ятаю як називається, але препарат дорогий і без побочок, а потім лактіалє 1 місяць. вся схема займає 2 місяці лікування, потім контрольний аналіз
ЦыбаФу
• 04 апреля 2014
Ответ дляInna Medvetska
ДЯКУЮ
И.О. человека• 04 апреля 2014
однозначно пирантел,стоит копейки и для всей семьи помогает. Я себе покупала однажды от остриц дите из садика принесло,теперь пьем 2 раза в год для профилактики,его даже кормящим мамам можно.
Аноним_1087• 04 апреля 2014
чем только не лечили, у нас эта же проблема ещё с меньшего возраста- свекровь выливает из туалета на огород, оттуда видно и занесли. Сначала был декарис вроде пропали, но потом опять нашли - в песочнице у нас возле дома и кошки и собаки бывают, сколько не ругаем их владельцев...Потом пиперазин пили в таблетках.
ЦыбаФу
• 04 апреля 2014
Ответ дляИ.О. человека
пише що не можна в нструкції
И.О. человека• 04 апреля 2014
Ответ дляЦыбаФу
пише що не можна в нструкції
держу в руках инструкцю,там не пишут что нельзя. там указано не привышать дозы указаной и консультацыя врача ,мне врач сказала что можно именно пирантел. могу вам переписать что написано в инстукцыи дословно(таблетки для взрослых у меня)
ЦыбаФу
• 04 апреля 2014
Ответ дляИ.О. человека
я просто инструкцию в нете читаю
Протипоказання. Пірантел протипоказаний при підвищеній чутливості до препарату, жінкам у періоди вагітності та годування груддю, дітям до 2 років.
Источник: ПІРАНТЕЛ, інструкція, застосування препарату ПІРАНТЕЛ Таблетки по 250 мг № 3
И.О. человека• 04 апреля 2014
Ответ дляЦыбаФу
я просто инструкцию в нете читаю
у меня в противопоказаниях написано . гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарвту,печінкова недостатність.
ЗАСТОСУВАННЯ У ПЕРІОД ВАГІТНОСТІ або годування груддю. У ПЕРІОД ВАГІТНОСТІ ТА ГОДУВАННЯ ГРУДДЮ ПРЕПАРАТ СЛІД ЗАСТОСОВУВАТИ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ РЕТЕЛЬНОЇ ОЦІНКИ СПІВВІДНОШЕННЯ КОРИСТЬ ДЛЯ ЖІНКИ РИЗИК ДЛЯ ПЛОДА(ДИТИНИ),ЯКЕ ВИЗНАЧАЕ ЛІКАР,ТА СУВОРО ДОТРИМУЮЧИСЬ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДОЗ. ОДНА ТАБЛЕТКА МІСТИТЬ ПІРАНТЕЛУ ПАМОАТУ ЕКВІВАЛЕНТНО ПІРАНТЕЛУ 250МГ.
И.О. человека• 04 апреля 2014
Ответ дляЦыбаФу
я просто инструкцию в нете читаю
ДІТИ. для більш точного дозування дітям віком до 6 років рекомендуеться застосувати препарат у вигляді суспензії. может разніе производители и разная инт-ция.
ЦыбаФу
• 04 апреля 2014
Ответ дляИ.О. человека
МОЖЕ БУТИ. ДЯКУЮ.