Кучерявочка• 11 апреля 2014
ХТО ЗАМОВЛЯЄ З КИТАЮ, ви зараз робите закази? що з курсом робите
роблю регулярно сп по китаю ростовки, но цей курс, половина відмовляється платити(( печалька, хочу взагалі припинити закази до стабілізації курса, а ви як робите???
Кучерявочка
• 11 апреля 2014
в тому і річ , що багато перестали робити закази, можна зіграти на цьому, але не факт що прогориш, не ясно що з курсом робиться,
Мальчун-задирун• 11 апреля 2014
я и из наличия приостановила продавать. по старому курсу себе в минус, ну а по новому никто не купит. Лучше уж я посижу с товаром, чем потом и без денег и без товара
Кучерявочка
• 11 апреля 2014
Ответ дляМальчун-задирун
вот добавилось проблем, я тож незнаю що робити з наявність, дуже багато речей, близко на 100 тис мабуть поміняю ціни по курсу 12, буду надіятись що курс впаде до цієї позначки) а заказ останній зроблю і перерив до осені