Просто красавица• 05 декабря 2012

Допоможіть придумати ідею для Фотоконкурсу

Допоможіть придумати ідею для фотоконкурсу, реклама фотоепілятора Philips Lumea, це новий товар який вийшов на ринок України, ціль фотоконкурсу збільшити продажі даного товару, залучити потрібно жіночу аудиторію
http://www.philips.ua/e/promo/promotions/personal-... Чекаю на пропозиції

Аноним• 05 декабря 2012
та ціну потрібно знижувати, фотоеонкурси тут мало допоможуть

автор Просто красавица • 05 декабря 2012
Дівчатка мені потрібна ідея, як провести конкурс?
Аноним• 05 декабря 2012
Ну назовите, мисс бикини например...
Ответ дляАноним
Ну назовите, мисс бикини например...
дякую розгляну, а яка потрыбна мотивацыя щоб брати участь у конкурсы
Аноним• 05 декабря 2012
Хороший приз)))Мотиватор)