V1SHENKA• 25 апреля 2014

Похвастайтесь своей кухней

Фото
Чавонадо• 25 апреля 2014
Ответ дляmatiola
Прикольно, у мене така сама Тільки без барної стійки і шафки інакше розташовані.
прикольно, то то она не нуждается в особом уходе , у родителей белая не классика а такая акриловая у них отпечатки пальчиков по всей кухне ,мама только с тряпочкой бегает ,

Дона Ко Ко• 25 апреля 2014
Ответ дляБабулька
Вот наша. Только-что сфоткала
у меня такая же плита))) и у девушки кот. выставила фото ранее тоже))
Чавонадо• 25 апреля 2014
Ответ дляameli25
а ось моя красуня :)
люблю... сама собі дизайнувала...
, сами дизайнер ? ничего себе
Бабулька• 25 апреля 2014
Ответ дляДона Ко Ко
ой, точно, а я и не заметила. Глаз-алмаз
Я ею очень довольна
Чавонадо• 25 апреля 2014
Ответ дляДона Ко Ко
аристон)
Бабулька• 25 апреля 2014
Ответ дляameli25
у мене кухня маленька... 9 кв.... а ще дуже хочу прозорий скляний столик... мрію... але ще з чоловіком не заробили грошей на нього....
меня все отговаривали от стекляного столика, а ето очень удобно!
ameli25• 25 апреля 2014
у нас у Львові, ціна на такий столик+ крісла від 1800грн і вище... усе ніяк не назбираю...
тай треба так модель підібрати щоб мені і місця хватило, і столик не був дуже маленький....
ameli25• 25 апреля 2014
Ответ дляЧавонадо
аристон)
фі у мене аристон супер, у мене айворі, з крапочками такими, супер! миється просто казка! тепер мамі будемо кухню робити так обовязково тільки таку!
і духовка пече прекрасно!
Дона Ко Ко• 25 апреля 2014
Вот моя плита)

matiola• 25 апреля 2014
Ответ дляЧавонадо
Так! Нашій вже третій рік і я цілком задоволена нею ))) Навіть мої два дрібних луципира її ще не вбили! І ще мені подобається, що в ній високі зручні шафки. на мій погляд, у неї вдале співвіднещення ціна/якість
Дона Ко Ко• 25 апреля 2014
Стесняюсь спросить, а что такое ’луципира ’??
matiola• 25 апреля 2014
Ответ дляДона Ко Ко
Це скоріш всього діалект У мене це слово від бабусі, яка жила в селі Троїцьке П´ятихатського району Дніпропетровської області, і називала так своїх маленьких шкідливих (від слова шкода - шкодити) онуків. Коли бабуся хотіла нас насварити, вона зазвичай починала фразу зі слова ’От, луципири,...’ і далі вже йшов контекст
Дона Ко Ко• 25 апреля 2014
Ответ дляmatiola
ааа, вы о детках))) я правда не поняла)))
волосатое стекло• 25 апреля 2014
У нас вот такая
Пи Пи Пилюля• 25 апреля 2014
Ответ дляволосатое стекло
У нас вот такая
а свое фото?
tim_dan• 25 апреля 2014
У нас кухня небольшая, меняли прошлым летом. Сами подбирали-устанавливали. Фото сразу после ремонта поздней ночью)
ameli25• 25 апреля 2014
Ответ дляЧавонадо
, сами дизайнер ? ничего себе
так :) я працювала 8 років на мебелевих плитах :)
зараз менеджер по персоналу :)

а кухню сама собі придумала, підбирала, дизайнувала, усе до детальок найменших. Тільки хлопці майстри які різали та складали.
усе по тону теж сама....
picola• 25 апреля 2014
Вот наша (фото1-2), фото на стадии ремонта делали.

Муж занимается мебелью, Киев и область - обращайтесь, поможем все спроектирвать!

Фото 3-5 - некоторые работы мужа.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-5443918.html
http://mebelvdom.biz/kukhni
ameli25• 25 апреля 2014
красиві у вас двері.... !

Анна/Киев• 25 апреля 2014
Здравствуйте.
Кухни любой сложности в Киеве и Киевской области.
Высокое качество, договор, гарантия, приемлемые цены, сжатые сроки.
https://www.kidstaff.com.ua/tema-1665336.html
Тел.: (063) 236-01-92 life:)
Тел.: (095) 362-38-89 МТС
Тел.: (097) 832-35-36 Київстар
Тел.: (044) 332-47-97
С уважением, Александр
ПлюшкамиБалуюсь• 25 апреля 2014
Ответ дляАнна/Киев
Здравствуйте.
Тел.: (063) 236-01-92 life:)
Тел.: (095) 362-38-89 МТС
Тел.: (097) 832-35-36 Київстар
Тел.: (044) 332-47-97
С уважением, Александр
красиво!