valentinka-m• 26 апреля 2014
вы посмотрите что творится в стране.люди не знают ,что будет завтра.не до покупок всем.цены поднялись в два раза.курс
987654321ааа• 26 апреля 2014
Да.ничего!и цены поднимают.на 30-40грн.выбрала ,а мне облом подорожало.если честно на рынке такие же уже цены.
Звісно, не продається. У моїй історії - замість конвертиків одні білі вікна. Продавці взагалі не зацікавлені у продажах. На питання замірів реагують як індик на червоний прапор. Одну запитала про ширину устілки (бо в мене реально широка нога), так вона нічого не відповідає, але ціну підвищила на 30грн. Либонь, відлякати мене вирішила... ну-ну...
Ответ дляВіруся
То какие-то неправильные продавцы.
Или может уехали