Аноним• 10 декабря 2012
0963106003, 380972990832 - тел. аферистов
А Вам не звонили с этих номеров?
Будьте осторожны, в последнее время оч. активны.
Цитаты:
Сьогодні, 12:55
"на днях теж поспілкувалася з шахраями.
в обід телефонує пані, каже що хоче купити плащ і питає чи зможу переслати новою поштою. я погоджуюся, вона просить дати номер карти приватбанку для оплати, я продиктувала і питаю - дайте реквізити для відправки, вона мені - я вам скину смс-кою.
через дві години телефонує з номеру київстар чоловік, представляється працівником служби безпеки приватбанку в дніпропетровську (для більшої "правдивості" назвав свій номер, а ось чи назвав ім’я - вилетіло з голови). питає чи користуюся я і моя сім’я додатковими послугами приватбанку, як-от "операції без карти", "екстренні гроші" і т.п. я кажу що ні. потім спитав коли останній раз я знімала гроші з банкомату, після чого радо повідомив мені що з моєї карти сьогодні о 15 з чимось хотіли зняти гроші, але неправильно ввели пін три рази. я кажу - з якої саме карти, в мене їх багато, він назвав ту, яку я назвала вищевказаній пані. думаю - невже згубила карту, подивилася - вона в мене є. кажу йому - карта в мене. а він - напевно це зробили клон. чи звертаєте ви увагу на додаткове обладнання, яке не повинно бути в банкоматі. я - звісно звертаю! він каже - зараз я вам прийшлю смс з номеру 10060, там буде пароль - ви мені його продиктуйте, щоб я міг зайти на вашу сторінку і подивитися з якого міста був здійснений взлом. приходить смс, де написано "вхід в банкомат, пароль ... не передавайте пароль третім особам". я йому каже - пароль прийшов, але написано третім особам не передавати - а він мені, я не третя особа, я працівник банку. я кажу - ну й що? любий може зателефонувати і представитися працівником банку, а працівники ніколи не питають ні паролів, ні пін-кодів! поклав трубку.
хочу ще додати що говорив дуже офіційно і багатослівно, мені важко було вставити хоч слово. і дуже напористо і швидко, що автоматом можна було сказати пароль.
номери телефонів я в себе зберегла під назвою "шахраї" і внесла в чорний список, хоча звісно він в них не один і не два.
спілкувалася і зі справжніми працівниками банку, вони якщо вам телефонують - то тільки з кодом дніпропетровська 056, а не мобільних!"
3 хвилин тому
"Мені з номеру 096-310-60-03 телефонували в суботу з приводу купівлі сукні. Я ніби відчула підсвідомо і називаючи номер своєї картки спеціально змінила одну цифру. Вирішила, що потім самі зателефонують, щоб уточнити. Потім продиктувала їм номер картки сестри, не вказавши прізвище та ініціали. Жінка ( назвалась Оксаною) наполягала на тому, щоб я вказала повністю ініціали та номер телефону сестри. Коли я відмовилась, то вона дуже швидко скінчила розмову. Інтуіція - велика сила!"
а также:
Цитаты:
Сьогодні, 12:55
"на днях теж поспілкувалася з шахраями.
3 хвилин тому
а также:
Мне уже 2 раза звонили, хотели купить свадебное платье для салона Кристал.
Звонил мужчина, очень деловой такой, кучу вопросов задает, потом сказал что половину стоимости отправит на карту, а вторую половину наложенным платежом, но чтобы я ему очень срочно скинула смской номер карты, а то у него куча работы еще и он прямо сейчас хочет оплатить.
Ну я сразу в инет полезла и нашла такие же случаи. когда он через полчаса перезвонил, я сказала что знаю что он мошенник, сразу трубку повесили.
Через несколько дней снова звонили и хотели платье, я сразу сказала ’Снова салон кристал?’. ну и те сразу повесили трубку.
Ответ дляsay yes
о,мне тоже звонил мужчина по поводу свадебного платья,только с салона Жемчужина))
Аноним• 10 декабря 2012
мне то же звонили из салона (примерно месяца три назад),хотели платье свадебное купить, я его продавала на сландо, емаркете.что интересно, ни в каком состоянии, ни подробностей мужчина не спрашивал, а я тогда еще была не опытна в пересылках товара, поэтому отказала.
Ответ дляАноним
аналогично.выставила платье на сландо и мужчина тоже позвонил.примерно в то же время как и вам.кортавенький такой.ничего не спрашивал о состоянии платья.я ему сказала,что дам номер карточки только мужа,а он начал настаивать чтоб номер мобильного был привязан к карточке.короче я ему говорю все понятно и его как ветром сдуло
Аноним• 11 декабря 2012
Ответ дляmawa212
а в чем развод заключается?просветите
Аноним• 11 декабря 2012
Ответ дляRoman jak
мені подзвонили сказали що хочуть купити плаття з салону кристал я сказаланомер карточки мені зняли гроші аферисти що робити дальше
бути умнiшою. Вы давно на сайтi ?
Аноним• 11 декабря 2012
Мне тоже звонили по поводу свадебного платья. Давала объявление на Emarket Мужчина представился Виталием из салона прокат ’ Я + Ты’ г.Днепропетровск, ничего не распрашивая, сказал что платье нравиться, я сказала что наложным платежем не работаю и перешлю сестре платье, а она встретится и покажет, он сказал что согласен, назвал адрес ул. Сагайдачного 25, еще ориентир какие есть рядом магазины, а такого адреса нет в Днепре. Когда я перезвонила и сказала что такого дома я не нахожу по карте то повесили трубку. Телефон 0999359583.
Марс атакует• 25 марта 2013
мне тоже звонил мужчина, только по поводу бу детской одежды...вроде и телефоны этиже..только хотел домой приехать в 20-21,30-я отказала...