Щас ухожу• 17 мая 2014

Можна провірити по карті чи людина не кидає на гроші?

Хочу замовити деякі речі,але ціни дуже збивають з толку,все в наявності і ціни не дорогі,можна провірити по номеру карті і ініціалах,чи людина не є в чорних списках?
Лама_мама• 17 мая 2014
вы явно параноичка

Oriffa• 17 мая 2014
Нет, я как-то в привате спрашивала, нету у них такой информации. В гугле пропишите.
автор Щас ухожу • 17 мая 2014
Ответ дляЛама_мама
вы явно параноичка
Ну чому?
Я прошу наложним відказується відправляти..ціни низькі дуже сильно,всі речі нові в наявності
Просто вже стільки разів кидали,я вже страхуюсь наперед..
Скомуниздила• 17 мая 2014
а если цены маленькие.....точнее минимальные это что сразу мошенничество? Глупо.
автор Щас ухожу • 17 мая 2014
Ответ дляСкомуниздила
Я так не сказала,просто відгуків немає,тому і страхуюсь
Скомуниздила• 17 мая 2014
аааа....тогда настаивайте на наложке раз нет отзывов.
Лама_мама• 17 мая 2014
Ответ дляЩас ухожу
Ну чому?
я тоже наложкой не отсылаю!
мне гемор не нужен - мало того что могут не забрать так и бегай но почту за деньгами

за 5 лет интернет покупок - не попадаласьна мошенниц
автор Щас ухожу • 17 мая 2014
Ответ дляСкомуниздила
відмовляється..не хоче..
автор Щас ухожу • 17 мая 2014
Ответ дляЛама_мама
я тоже наложкой не отсылаю!

я можу скинути наперед завдаток
Вона з Харкова каже може зустрітись показати одяг..але я на жаль з другого кінця України

Голубец• 17 мая 2014
кидайте на продавца ссылку, сейчас пробьем.. Тут девочка уже велосипед купила.. Надо перестраховаться.
Думы мои думы• 17 мая 2014
Ответ дляЩас ухожу
відмовляється..не хоче..
чем мотивирует? пусть по предоплате отправит, а вообще я бы другого продавца искала. Отзывов нет, наложкой не хочет, подозрительно.
автор Щас ухожу • 17 мая 2014
Ответ дляГолубец
Дівчинка з контакту https://vk.com/kviik
автор Щас ухожу • 17 мая 2014
От перегляньте самі в альбому всі речі в наявності ціни дуже низькі порівняно з іншими продавцями
автор Щас ухожу • 17 мая 2014
Було би добре якби хтось з Харкова зміг зустрітись я б гроші скинула на карту...тому що я вже боюсь скидати 4 рази кидали
Голубец• 17 мая 2014
воздержитесь, вот честно. И вещи там все китай, фоток в реале нету
автор Щас ухожу • 17 мая 2014
Ответ дляГолубец
от це і насторожило...що немє жодної фото а реалі...ніодного відгука немає..
автор Щас ухожу • 17 мая 2014
Ответ дляГолубец
пише мені якщо переживаєте за гроші то купіть щось не дороге а потім будете думати..
РокерША• 17 мая 2014
Так какие отзывы вы хотите,это же не кидстафф
автор Щас ухожу • 17 мая 2014
Ответ дляРокерША
ну я продаю особисто в контакті теж,але в мене там є відгуки усіх моїх клієнтів

kassyopeja• 17 мая 2014
Ответ дляЩас ухожу
Ну так и сделайте так,в чем проблема? Разумный вариант
АсобеннАя• 17 мая 2014
Маразм крепчает)))
А поговорить?• 17 мая 2014
Ответ дляЩас ухожу
купите недорогое пришлет ,а потом закажите побольше и может обмануть .
Котик-Пупсик• 17 мая 2014
тогда идите в магазин,на рынок,бутики местные- и не морочьте голову.интернет не для вас.