Куколка-мяуколка• 15 июня 2014
Літній сирник
Похвастаюсь
Таша-Наташа• 15 июня 2014
Ответ дляКлептоманка
выглядит аппетитно,рецептиком не поделитесь
ви це я
одночасно
Эскиз бесконечности• 15 июня 2014
Девочки,а подскажите по случаю,пожалуйста.Сколько желатина и воды нужно,чтоб зажелировать 200 гр творога или сметаны,йогурта?Спасибо.
ирина солнечная• 15 июня 2014
Ответ дляТаша-Наташа
ви це я
одночасно
+1 за аватарку!
а десерт очень и очень аппетитный,жаль, что у меня руки-крюки
Куколка-мяуколка
• 15 июня 2014
робила все так, без якось особливого рецепту. Можна спекти просто бесквіт на низ. Я робила так:
(1)Жовте тісто
4 жовтків
1 яйце
4 ст. л. цукру
3 повні ст. л. борошна
1 ч. л. розпушувача
(2)Біле тісто
4 білків
1 скл. цукру
1 ч. л. розпушувача
2 ст. л. крохмалю
2 ст. л. борошна
1 ст. л. оцту
Вливаю у форму діаметром 28, змащену жиром, присипану мукою, спочатку жовте тісто, присипаю зверху какао наверх біле тісто і вдуховку до готовності.
300г полуничок розминаю вилкою
у кипяченій воді 100г розчинити желатин швидкого приготування 1-2 пачки
і влити у полуниці.
Готую сир : розімяти або в блендері до однорідної маси, додати 1-2 стакани пудра або цукру ( куштую по смаку і дивитись,якщо полуниця не дуже солодка, то додаю більше), 2-3 ст. ложки сметани.
Влити полуницю із желатином в сирну масу.
Складаю торт у розємній формі: наш охолоджений корж - сирна маса з полуницею- зверху половинки полуниць-заливаю червоною галереткою (1 пачка на 250 мл води)- в холодильник на 2-3 години.
Смачного!!! Сьогодні в обід приготовила і вже майже все злопали мої
(1)Жовте тісто
4 жовтків
1 яйце
4 ст. л. цукру
3 повні ст. л. борошна
1 ч. л. розпушувача
(2)Біле тісто
4 білків
1 скл. цукру
1 ч. л. розпушувача
2 ст. л. крохмалю
2 ст. л. борошна
1 ст. л. оцту
300г полуничок розминаю вилкою
і влити у полуниці.