Кашпо• 16 июня 2014
Подарунок-сюрприз від Ів Роше
Хто недавно замовляв? який зараз подарунок-сюрприз від Ів Роше?
Кашпо
• 16 июня 2014
в основному креми для обличчя присилають, може цього разу буде щось цікаве
90x60x90• 16 июня 2014
у меня был с летней сумкой в подарок. но подарок сюрприз тот же для всех бланков на протяжении месяца 2. как то нахваталась 4 молочка для тела
90x60x90• 16 июня 2014
Ответ дляКашпо
я про замовлення через інтернет
все равно. подарок такой же. а почему бланками заказа не пользуетесь так значительно дешевле?
Кашпо
• 16 июня 2014
в бланках не завжди всі товари є. в основному я замовляю, коли якісь цікаві розсилки на імейл приходять. в минулому місяці отримала додатковий подарунок на вибір, вийшло досить вигідно. інколи непогані знижки пропонують. зараз от -50% на сонцезахисні товари
90x60x90• 16 июня 2014
Ответ дляКашпо
у них какая то дискриминация. мне рассылки на имейл очень редко приходят. все по почте. бывает затишье на пол года а бывает сразу 4 в подряд. вот у меня день варенья скоро получила прикольный бланк с водичкой и тушью в подарок)))