РЕПОСТ "Люди добрі, подивіться на цю дитину. Загляньте в його багатостраждальні очі. Це солдат із Коростенського району Ящук Максим Володимировичем 11.08.1991р.н 95 оаембр, який був важко поранений 03.06.2014 в бою.
У нього пошкоджені: хребет, підшлункова залоза, пряма кишка. Паралізовані ноги. Це його телефон 0978109606 У нього немає батька. З часу поранення йому не можуть збити температуру. Він віддав своє здоров´я за всіх нас і зараз буквально бореться за життя. Рядом з ним його вбита горем матуся, у якої він один і яка працює на швейній фабриці. Не проїдьте зайвий раз на таксі, не попийте пива, не подаруйте дівчині квіти, не купіть собі дорогий крем чи не зробіть манікюр. Давайте будемо рятувати цих мужніх дітей, давайте не дамо їм померти. Давайте зробимо все від нас залежне, щоб він вижив.
Картка Приватбанка 4149497808534434 Ящук Елена Викторовна (картка мами)
ТОБО 10005-030
Филиал Житомирское облуправление Ощадбанка
МФО 311647, код 2585015729, Поширюйте, будь ласка.
П.С. я точно знаю, з чого завтра почнеться мій день. Якщо за ніч у мене не розірветься серце."
Вікторія Валевська
Десантника 95 аеромобільної бригади 23-річного Максима Ящука на передовій під Слов’янськом прошила ворожа куля. У хлопця пошкоджені печінка, нирки, спинний мозок. Вже зроблено 3 операції. Попереду і тривалий курс лікування, і реабілітація на яку потрібні чималі гроші. Сам Максим не скаржиться, про свою службу не жалкує, адже батьківщину треба захищати.
Каже, головне - живий. А далі все витримає. Контакти для допомоги: 098 410 72 35, Олена Ящук, мати героя АТО
Підтвердження за посиланням:
ТОБО 10005-030
Вікторія Валевська
Підтвердження за посиланням:
Ответ дляveryxa
Дівчата ну коли це все вже закінчиться, немає слів вже, стала якась черства, раніше сльози наверталися за кожного загиблоого, а зараз, ступор..комок..і все
За що гинуть наші хлопці...
И не говорите... Все живем в неврозе... Я уже этих рашистов-фашистов ненавижу!!!
Ответ дляIolants
так надоїло цей стан підвішений...живу одним днем...неможна нічого планувати, нічого не хочеш, так як незнаєш, що буде завтра...ці години перемир’я рахуєш...задовбали то до 27 числа, то знов 72 години...
і кожен ранок відкриваєш фейсбук, і бачиш фотографії з загиблими хлопцями 90-92 року народження...
Ответ дляveryxa
Страшно до сих пор , и волосы на голове шевелятся. Какая боль для матерей и жен ...
Ольга Кондратюк• 29 июня 2014
Ответ дляLekusya
Удивляет отношение народа ,как тема с сумками-жопами -так всепишут ,а тут полный игнор ...кошмар
+100
Violetta28• 17 июля 2014
Мама сегодня смотрела по ТВ сюжет, нескольких ребят из ваших предыдущих тем увезли на лечение в Израиль. Скорейшего им выздоровления!