Копирайторша• 06 июля 2014

Допоможіть з вибором про переїзд

Всім привіт, мучаюсь питанням переїзду вже досить давно, але ніяк не наважусь. Хочемо з Дніпропетровської області маленького містечка переїхати до Львова, де жили раніше, але житло там знімали і так майже 9 років. Львів дуже люблю, але знаю що там зараз високі ціни на зйом квартир, до того ж треба влаштувати старшу донечку в школу, а малого в садок. Тут, де ми зараз, моя мама, ми з нею живемо, але я бачу що їй з нами важкувато, їй хочеться спокою, а з малими це не реально. В нас у Львові залишились друзі, але і тут теж є. З роботою буде у Львові легше, бо я дизайнер поліграфічної продукції, а чоловіку все одно - через нет працює. Чи варто кардинально змінити все і переїхати?
Lekusya• 06 июля 2014
Во Львов - сто процентов стоит !

Апель-синка• 06 июля 2014
А почему именно во Львов, почему бы вам в Днепропетровск не переселиться? поближе к маме, раз она старенькая.
Lekusya• 06 июля 2014
Если выбирать между Львовом и Днепром , мой выбор Львов однозначно - культура выше , качество жизни совсем другое ( не материальное) . Европейская красота архитектуры , а эти кофейни - мммм ... Однозначно Львов !
автор Копирайторша • 06 июля 2014
Ответ дляАпель-синка
Розумієте, хоч живу в Дніпропетровській області, але Дніпра зовсім не знаю. У Львові знаю багато чого і друзі там. Та й просто місто це дуже люблю.
автор Копирайторша • 06 июля 2014
Ответ дляLekusya
Так, Львів - моя любов, але Дніпро зараз теж не перше але й не друге )))
Lekusya• 06 июля 2014
Переезжайте , у нас тут спокойнее ))))
автор Копирайторша • 06 июля 2014
Ответ дляLekusya
Переезжайте , у нас тут спокойнее ))))
Ви зі Львова?
Lekusya• 06 июля 2014
Ответ дляКопирайторша
Ви зі Львова?
Нет , я с Хмельницкого , я имею ввиду западную Украину .
Шумелка Мышь• 06 июля 2014
если кроме мамы не держит, так зачем же сидеть в глуши ...Львов это круто!!!один раз там были- впечатлений на всю жизнь

автор Копирайторша • 06 июля 2014
Ответ дляLekusya
В мене чоловік з Хмельницької області )
автор Копирайторша • 06 июля 2014
Ответ дляШумелка Мышь
Розумієте, я теж їдучи сюди, думала, що мамі з нами буде краще, а тепер бачу що мабуть, помилилась. Вона дуже любить онуків, але їй реально з нами важко, постійно жаліється, що немає з нами спокою
Lekusya• 06 июля 2014
Ответ дляКопирайторша
В мене чоловік з Хмельницької області )
Тем более , пора на родину историческую )))
Вы еще думаете - если вам во Львове будет лучше , чем в небольшом городке !!
А детки ? Им развиваться где лучше ? Ответ знаете .
автор Копирайторша • 06 июля 2014
Ответ дляLekusya
Старша народилась у Львові, а малий тут. Вони ще діти, їм краще там де ми, їх батьки, а от тепер треба батькам наважитись зробити серйозний крок
Деловитая• 06 июля 2014
Лучше Днепр, т.к. потом к маме не наездитесь.