Мафиозная• 10 июля 2014

Кто с Луцка?

Здравствуйте!Кто был в ЭВРОшопе-секонд хенд(возле Пиликана)?Какие там вещи?Я знаю что в четверг утром завоз вещей,но к сожелению ни разу там не была(((А вы были?Что там есть?
Аноним Анонимыч• 10 июля 2014
Не знаю,може комусь подобається.Але як на мене то сплошний секонд по баслословних цінах.Уваги достойне лиш взуття.

Миледи• 10 июля 2014
Ответ дляАноним Анонимыч
100%
Ленивица-красавица• 10 июля 2014
я не була але знайомі казали що там ціни космос а речі нема на що дивитись
автор Мафиозная • 11 июля 2014
Ответ дляЛенивица-красавица
а вони на якому поверсі були?бо мені казали,що на першому нові речі,а на другому секонд хенд!
Наступного четверга збираюсь піти подивитись які там насправді ціни і речі!
Аноним Анонимыч• 11 июля 2014
Ответ дляМафиозная
Так,нові речі,але виглядають чомусь теж як секонд і коштують як збитий самольот.
автор Мафиозная • 11 июля 2014
Ответ дляАноним Анонимыч
Ну,не знаю(((В четверг піду подивлюсь і на першому і на другому поверсі,а потім напишу вам свої враження!А то не знаю кому вірити вам чи своїм знайомим...Ви кажите,що там ціни як збитий самольот,а вони кажуть,що там ідеальні ціни(крім деякого взуття)оссобливо на другому поверсі!!!
Аноним Анонимыч• 11 июля 2014
Ответ дляМафиозная
Ото ж бо )).Йдіть і самі подивіться і зробите висновки для себе )

автор Мафиозная • 27 июля 2014
Ответ дляАноним Анонимыч
була я там цього четверга!Якщо приходити на 9 ранку знайдете багато чудових,зовсім нових речей!