Дівчата, шукаю відео про щеплення. у Відповіді чи пораді тут в порадниці хтось із дівчат давав посилання на відео - жінка-лікар не то вірменка, не то грузинка, і прізвища не пам"ятаю розповідає свою позицію щодо щеплень. Допоможіть знайти. Копм завис і загубила((((
indushka28• 14 июля 2014
полное мракобесие. дама сия шарлатанка чистой воды.
Игра на мамских нервах, передергивание фактов и сплошные подтасовки.
Упаси Бог и Вас и ваших детей от таких ’докторов’
Вибачте, вона виявляється біохімік... але знайшла цей пост із відео.
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-274023