Силиконочка• 24 декабря 2025

Який дієвий порядок дій коли чоловіка забрало ТЦК?

Чоловік їхав на роботу, опинився в ТЦК. Зміг позвонити лише на роботу. Я про це дізналася лише вечором.
Поїхав в ТЦК на своїй машині. Зв´язку з ним немає. Що мені робити вранці? Їхати зранку в ТЦК? Шукати адвокати? Чи куди мені рухатись? Підкажіть, будь ласка... Він обмежено придатний, влк не проходив.... Я розгублена, зібратись не виходить... Якби не зв´язалась з його колегою, то і не знала б де він.
автор Силиконочка • 24 декабря 2025
З нового за день це те, що чоловік відмовився проходити ВЛК. У ТЦК вияснила, що на нього складають протокол про адміністративне правопорушення. Можливо відкриють і кримінальне провадження, але зі слів адвоката останнє не так просто зробити і потім довести
Налитое яблочко• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Резерв не встановлював, дані оновлював, влк не проходив
Чесно, не розумію людей, які вважають, що не встановивши Резерв вони себе якось захищають (це як страус засунув голову в пісок). Резер всього навсього ’вікно’ , яке показує стан справ в Оберігу і т.д., а наразі його взагалі тягнуть в основні ВОД.
Марс атакует• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Сьогодні вияснила, що його доставила поліція і тцк жодної інфи по авто не надає. Хоча знаю що воно у них на стоянці. Кажуть ключі у нього. Безпосередньо поспілкуватися з чоловіком ні по телефону, ні особисто не змогла
Автор, Ви знаєте в якому він розподільчому чи вже в учебці?Не перечитувала тему, але порада одна: до присяги-він мобілізований в розшуку, адмінштраф, після присяги - то вже СЗЧ і кримінальна відповідальність(висновки робіть самі). Адвокат, марно витрачені кошти, якщо прийняв присягу, не знаю яка зара швидкість.
автор Силиконочка • 24 декабря 2025
Ответ дляМарс атакует
Поки ще в ТЦК.

Задолбулька• 24 декабря 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Як встановлення Резерву убезпечить від насильницької мобілізації? Розкажіть
Марс атакует• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Поки ще в ТЦК.

Ви 100-відсотково впевнені, що він там? Тоді адвокат, якщо професійний може домогтися хоча б спілкування з ним. І спробувати оскаржити місцеве ВЛК.
Деловитая• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Сама. З адвокатом на зв´язку. Сенсу в її приїзді крім оплати послуг не має. Шансів що її пустять теж мало. Якщо ситуація не зміниться завтра думаю буде і адвокат.

Сьогодні його водили на ВЛК. Але він відмовився проходити. Буде штраф.
Он отказался проходить и его отпустят?
автор Силиконочка • 24 декабря 2025
Ответ дляМарс атакует
Він відмовився проходити влк
автор Силиконочка • 24 декабря 2025
Ответ дляДеловитая
Он отказался проходить и его отпустят?
Завтра побачим, як буде далі
Марс атакует• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Він відмовився проходити влк
Йому або вже його намалювали, або дожмуть і погодиться на все. Зара важливо не упустити момент і добиватися зустрічі з ним. Звідки у Вас інфа, що він відмовився від проходження, якщо зв´язку з ним немає
вАлнуюся сильнА• 24 декабря 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ці ж люди думають, що і якщо не мають Дії, то про них нічого не відомо державі)))
вАлнуюся сильнА• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Завтра побачим, як буде далі
Далі він все одно пройде влк. Обмежено придатних зараз немає. Ви повинні були це знати.
Налитое яблочко• 24 декабря 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Та причому люди реально в це вірять, якщо Резерв не поставив, значит всьо, ніхто не найде, нічого не пришле, ну то таке...їх справа. Нажаль цифровізація принесла свої мінуси разом зі зручностями. Раніше паспорт книжека і фсьо, а зараз у всіх реєстрах все про тебе знають, де ти, хто ти, що маєш і т.д., що і де купив (геолокація).
автор Силиконочка • 24 декабря 2025
Ответ дляМарс атакует
Від працівника тцк
Марс атакует• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Від працівника тцк
Не будьте довірливою і не гайте час. Завтра вже може бути наказ, далі дврз і учебка. Нагадаю, що тцк працюють цілодобово.
автор Силиконочка • 24 декабря 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну можливо вийде виграти час хоча б для вирішення цього питання на свою користь
вАлнуюся сильнА• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Та який час... завтра зранку він вже буле в учбовій частині. Якщо ще не там...
Флюорография гуся• 24 декабря 2025
Всі обмежено придатні нині ПРИДАТНІ!
На учебці вже, нічим не допоможете.
Ви прекрасно знаєте, що не відпустять його. ВЛК пройде там, куди завезуть і буде придатним...
KROX@• 24 декабря 2025
Удалено администрацией...
Жена миллионера• 24 декабря 2025
раджу збирати всі медичні документи ,довідки ,мрт ,кт ,рентгени і передаати йому
KROX@• 24 декабря 2025
Ваш номер телефона должен знать наизусть. И при возможности передать ему телефон и наличку. И лекарства . Это всё что можно сделать. Так у него будет шанс. И не дай Бог заболеть, могут не отправить в больницу или отправят когда будет поздно.
Малявка ще та• 24 декабря 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Встановлюєш , ставиш галочку, що приймаєш правила гри і все, вже в європейських судах буде складно повести порушення прав і свободи. І впринципі якщо не оновлював дані, що тобі дає резерв? Типу зупинять, атти без броні, без відстрочки, але не в ррзшукі і вони тебе відпустять?
Малявка ще та• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Поки ще в ТЦК.

Ваш чоловік молодець.
Малявка ще та• 24 декабря 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Якщо відомо, то нащо державі люли в дії, нехай самі формують загальну базу, це ж так просто все підтягується.)
Тільки чомусь для реєстрації в Мрії школа просить ідентифікаційний, ще й обох батьків. Ще й вимагає і бреше про обов´язковість і теж кажуть що ваші коди є в базі. Кажу, то візьміть з тої бази , де вони є , я вам не забороняю, з тої бази витянуйте все шо вам треба
вкрации• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Какие же все трусы!!!!!!!!
Вы же деньги на квартиру собирали. Отдайте тцкшнику. Он только ручки потирает от очередной наживы. Он же не зря пошел Гайдуком
Вы, небось , проходили мимо, когда вязали очередного добровольца.
Как и все мы.
Терпилы!
Позитивна• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Поки ще в ТЦК.

ну и молодец!
скоро зеленое шобло пойдет под три черта, муж хоть жив останется
Позитивна• 24 декабря 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Всі обмежено придатні нині ПРИДАТНІ!
На учебці вже, нічим не допоможете.
Это решило КМУ?
Кобра очкастая, горло Ермака, ларечника?
когдадеЦкие• 24 декабря 2025
Ответ дляВерочка 100%
Сотрудника с работы забрало ТЦК. Он когда-то упал, к врачам не обращался, так как боялся. Обнаружили, что у него рука не функционирует, ключица неправильно срослось, что-то ещё с плечом и позвоночником, он к тому же очень-очень худой.
Повозили его по частям, никто такого доходягу брать не захотел. Его отпустили.
Моего в первый раз тоже отпустили, никто брать не хотел. А через 5 месяцев взяли
когдадеЦкие• 24 декабря 2025
Ответ дляСнегурочко
Автор, сегодня и моего мужа скрутили и повезли. Правда, дали ему мне позвонить и сказать, что он в тцк. Тоже не знаю, что делать и какие мои действия.
Когда моего взяли, я в первую очередь поехала в военкомат узнать как можно лекарства передать
Може ще третю?• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
кримінальне провадження не можуть відкрити за відмову проходити ВЛК.
Його мають відпустити, і дати нову повістку на проходження ВЛК.
Якщо у нього є серйозна хвороба, яка є в переліку тих, за якими визнають обмежено придатними, то є сенс підключатись адвокату. Інакше - лише гроші даремно витратите.

Якщо його мобілізують, то потім вже мобілізований може подавати на повторну ВЛК через військовий госпіталь і тд, але це займає більше часу.

Також протягом 10 днів ви маєте право оскаржити рішення ВЛК, якщо не врахують захворювання.