Поросенка• 14 июля 2014

Чоловіка визивають в військомат

Дівчата.Ми Хмельницька область.Чоловіка визивають та брата в військомат з фотографією та військовим квитком.Може хто знає для чого??Відслужив ще 14 років тому.Це мобілізація чи просто перевірка?
Агресивних прошу проходити далі
Петриківна• 14 июля 2014
Ответ дляПросто Мария
автор сейчас не отпустит своего мужчину, а дальше??? Ведь заберут все равносвоего тоже не пустила, да и сам он не хотел, но если все затянется на долго, а таки затянется...
Затянется, если народ будет и дальше сидеть и ли послушно идти под пули. Я вот только не понимаю, Яценюк еще в марте заявил, что в казне денег нет, а на эту войну нашлись-таки.
автор Поросенка • 14 июля 2014
Дякую дівчата за відповіді ,за вашу підтримку.Чоловік підник конкретно,настрій впав.Хоча б потягнути трошки час.Ці дні в військоматі будуть зайняті тими хто явився.Поки дійде черга до неявлених то щось можна придумати.Напевне будем йти до лікаря.В березні в чоловіка відняла рука повністю і посиніла..Зараз функціонує ,але терпне і частину її він не відчуває.Думаю що можна зробити справку...Якщо не пройде варіант то таки буду ламати ногу...Боже,як це важко..Не хочу я чоловіка’героя’ в труні і носити квіти на могилку.
А за кордон його офіційно ніхто вже не випустить????
Просто Мария• 14 июля 2014
Ответ дляПоросенка
ну почему, выпустят за границу) но потом все равно прийдется вернуться, если на пмж то нужно будет сниматься с военного учета, мы рассматривали вариант переезда в другую страну, но вот птичка на хвосте принесла, что есть негласное указание не снимать мужчин с учета(((
Петриківна• 14 июля 2014
Ответ дляПоросенка
А нельзя что-нибудь придумать вроде единственный кормилец, куча иждевенцев на шее, присматривает за пожилыми родителями? Вроде всеобщей мобилизации не было, поэтому эти пункты могут прокатить. Ну а нога уже на крайний случай!
палка-копалка• 15 июля 2014
Ответ дляЛепешечка
задрали зі свої полгоданаз
Майдан стояв проти януковимча, якщо ваші мізки ще цього не усвідомили. а те що вам так в голову вбили, то ваші проблеми. Наші хлопці через ваших дебілів гинути не повинні. Ви вже показали яка ви єдина країні, коли прапором російським махали і на путіна молоились
------------------100000000000000000000000000
Смайлик• 15 июля 2014
Ответ дляЛепешечка
в мене в голові все ГУД, не переживайте )
ще раз пишу, для особо одарьонних: майдан тут не при чому, майдан стояв проти правління януковича. І Він свого добився. А все що почалось потім, то діло рук путіна і януковича , при сприянні тих хто сильно в рашку хоче і бандедівців боїться. А тепер розказують на рос.каналах як утт на площі дітей цвяхами до дошки прибивають
а по каким рос.каналам такое рассказывают?
автор Поросенка • 15 июля 2014
Ответ дляПетриківна
Ні нічого нам не підходить.Діток двоє а не пять.Доглядати немає кого
Щойно в новинах показували що завтра рос.війська зайдуть на територію України як миротворці.Думаю ,що неспрпоста оцей черговий призив
Тоска в носках• 15 июля 2014
Ответ длялучевая терапия
Эксклюзив. 13 июля интервью с беженцами из пригородов Донецка

Вот такое видео нашла...кошмаррррррр
Это реалии жизни Донбасса
onikka• 15 июля 2014
Смайлик, по первому...

http://www.1tv.ru/news/world/262978
Серьезная баба• 16 июля 2014
Не пускайте ваших мужчин на Донбасс! Скажите им, наконец-то, что нас не надо защищать от самих себя!