Продамка отморозилась и закріла тему. Продолжаеи обсуждение здесь
Ответ дляchicita
а в двух словах мона?
я начала читать но не осилила столько стр.
покупець комбінезона перекинула Автору теми на карту(як виявилось родички автора) 1000грн(5+995), Автор каже що гроші прийшли і зразу моментально пропали з карти(ми припускаэмо що на карті, на котру була оплата, був незакритий кредит, тому і гроші пішли на погашення), на даний момент Автор стверджує що грошей немає і комбінезон вона не буде висилати, а покупець залишилась без грошей і комбінезона