Доброго дня.
Маю на даний момент таку ситуацію, в кімнаті прохолодно досить. Верхня частина радіатора тепла а низ майже холодний. Це повітря там чи так має бути. Коли спускаю повітря тече вода і разом з нею шум - це повітря виходить чи просто шумить вода в системі? Може хтось добре в цьому розбирається, або має адресу якоїсь цікавої інформації, яку можна почитати. Чоловік на роботі постійно але і не спец в цьому, а дитині в кімнаті прохолодно. Буду дуже вдячна за цінну пораду.
Сантехніка прохання не рекомендувати
Лепешечка• 09 января 2013
Кран маевского - откручиваете отверткой или ключиком, подставляете посуду и сливаете воду, воздух тоже выходит.
Микки Маус• 09 января 2013
Ответ дляvara
100%!