Юлька05• 03 августа 2014

чи нормально це?

підскажіть чи нормально коли вже 5_й місяць а груди особо не налились (можна сказати які були такі й остались) і по вазі набрала майже нічьо - 2- 3 кг((
lenok35• 03 августа 2014
у меня сестра набрала за всю Б всего 3 кг.

автор Юлька05 • 03 августа 2014
Ответ дляlenok35
а як кормила потім?? груди нормально налились?
lenok35• 03 августа 2014
Ответ дляЮлька05
кормила до 8 месяцев. Всю в норме. Малой родился 3100.
Natalia 25• 03 августа 2014
У мене так було, до 7 місяця груди були маленькі, зате потім почали швидко наливатись, правда годувала маленьку тільки пів року, молоко пропало)))
автор Юлька05 • 03 августа 2014
Ответ дляNatalia 25
який гарнесенький животик))) та й в мене животик не особо великий, до вагітності важила 44- кг зараз 47, груди ще такі, що хожу в старих своїх лівчиках)
автор Юлька05 • 03 августа 2014
Ответ дляlenok35
а животик великий був? бо в мене знайома на місяць старша по вагітності, то вже каже і животик є, і груди вже налились добре, що аж розтяжки появились....
Natalia 25• 03 августа 2014
Ответ дляЮлька05
В мене до 7 місяця живота майже не було, набрала 4 кг, зате потім ще +13, починала з ваги 55, йшла в роддом - 72 кг, зараз малій рочок і знову 55 кг)))) До речі немаю жодної розтяжки, починаючи з 5 місяця мазала животик через день оливковою олією)))0
автор Юлька05 • 03 августа 2014
Ответ дляNatalia 25
надіюсь і в мене так буде))) а як у вас проходила вагітність? важко? був токсикоз)) знали зразу що у вас доця, чи були припущення що й синочок?))
Natalia 25• 03 августа 2014
Взагальному почувала себе дуже добре, токсикозу взагалі не було)))))Правда лежала на підтримці на 17-19 тижнях, через камінь в нирках, але слава Богу все обійшлось))) Те що в мене точно донечка сказали аж на 8 місяці, до того на 2 узі припускали, але казали що ховається і добре не видно))) Взагалі спостерігала вже давно за подружками, так якщо дитинка ховається, буде швидше за все дівчинка, хлопчика якось швидше оприділяють)))) Родила аж на 42 тижні, хоча готувалась з 38

автор Юлька05 • 03 августа 2014
Ответ дляNatalia 25
клас)))) а ми от йдем робити у вівторок 2 узд) в думках розділились) свекруха сказала що хлопчик, а сестра зразу сказала що дівчинка)) я якось також зразу ніби відчула що дівчинка,спочатку то взагалі можна сказати була в певнена)) але як почитала в інтернеті всякі ніби прикмети, то вже й почала приглядатись до імен і хлопчиків))) в сестри за двома дівчатками токсикозу зовсім не було, вагітність проходила легко. так само і в мене, проходить все легко, іноді якщо вже не поїм зранку то може затушнити а так все ок))) от і вже так хочеться взнати хто ж там в нас ховається)))
Natalia 25• 03 августа 2014
Ох вже ці свекрухи Моя знала, що ми дівчинки хочемо, а до самих родів мене нервувала, що в нас хлопчик і все, а коли ще й переношувати почала, так вона мені взагалі спокою не давалаЯ також якось внутрішньо відчувала, що дівчинка)))) Нічого, скоро дізнаєтесь, головне щоб здоровеньке було)))) Вам бажаю легкої вагітності і пологів!!! Сама якщо чесно дуже хочу 2 дитинки і народжуваати не боюсь, нам ще правда трохи зарано))))
автор Юлька05 • 03 августа 2014
Ответ дляNatalia 25
дякую дуже=))) да це саме головне, щоб все було добре)