Апофиозная• 05 августа 2014
Дитячі кошти
Шановні адміністратори,сьогодні 5 серпня скоро почнуть виплачувати дитячі,створіть будь-ласка ЄДИНУ тему щодо отримання цих коштів,щоб не було сварки між дівчатами.Заздалегідь вдячна.
Апофиозная
• 05 августа 2014
Ответ дляЛиса Патрикевна
Да-да, всё для вас сейчас сделают!!!
Чому для мене,я вважаю що це багатьом потрібно,є такі що не користуються пошуком,потім 20 тем в день,і багато бруду сипиться на ту 20- ту
Апофиозная
• 05 августа 2014
Ответ дляПирожкиня
там будет бардак и все
Можливо буде,але в одній темі а не у всіх підряд.Моє ИМХО
Лиса Патрикевна• 05 августа 2014
Ответ дляАпофиозная
Моё ИМХО - это тавтология, просто ИМХО.
Божья коровка• 05 августа 2014
А вы не читайте...
Дело в то.
Я не читаю и мне все равно, хоть 120 тем в день...
Дело в то.