Бачила часто теми з пропозицією відредагувати фото в фотошопі, хтось тренується а комусь фото.А хто хоче спробувати слайдшоу з музикою,відредагувати фото,накласти кумедні написи з фоток мого синочка. Йому скоро рік,в самої не вийде,можливо хтось приктикується? Дякую.
Прошу без коментів дурних,повтор.сь для тих хто відточує свою мастерність в фото та відео роботах.
сладкий_ноябрь• 06 августа 2014
Автор, это так легко, вы просто не представляете. Важно программу скачать хорошую и все. Это самое сложное.
Если до водных вам не сделают, пишите, сделаю или расскажу как делать!
Ответ дляmax2013
В якому форматі вам зручніше?
щоб можна на диск скінуть і дивитись на відику
Ответ длясладкий_ноябрь
ой дякую,а програмку не підскажете,і сама потренуюсь
Ответ дляsupershop
Я з радiстю зроблю Вам чудовий фiльм, який можна буде дивитись також на DVD.Пишiть в лiчку!!
написала
Ответ дляsupershop
Музыка и текст - Windows Movie Maker,меню для диска и форматирование для ДВД - DVD studio Windows.
ооооооооооо....я завісла....ні ні краще Ви
Ответ длясладкий_ноябрь
напишіть будь-ласка в подробицях як зробити,яку програмку скачати і щоо далі.Дякую