У нас з чоловіком скоро річниця знайомства!!!! Запропонував вибиати подарунок. Я хочу новий телефон. Порадьте якийсь прикольний,практичний,не дуже дорогий смартфон. А у вас які телефони???
Попижёновна• 11 августа 2014
недорогой - это сколько?
я купила себе Samsung Grand 2 - очень довольна
диагоноаль,качество видео, шутсрій, оперативка 1.5гб...красивый)
Candy Style• 11 августа 2014
А мы в этом году перешли на Lenovo. Недорогие цены, и очень достойное качество.
В межах 3000 гр. Я придивлялась на нокія люмія,мені дизайн подобається...