ПоэтеСССа• 18 августа 2014

Допоможіть знайти сумку Armani,

Дівчатка у кого можна придбати сумку Armani,таку ж як на фото не оригінал...дуже треба всім дякую
Ольга Ц.• 18 августа 2014
можу привести під замовлення, правда не знаю чи не оригінал буде, можна оригінал по знижці, є під них резинові чоботи армані, оригінал

автор ПоэтеСССа • 18 августа 2014
Ответ дляОльга Ц.
а яка ціна буде??якраз і потрібно під ризинові чоботи
Карамелька• 18 августа 2014
Ответ дляПоэтеСССа
я недавно в продавалке видела, поищите
автор ПоэтеСССа • 18 августа 2014
Ответ дляИнтимная
я недавно в продавалке видела, поищите
шукала..не знаходиться((
Ольга Ц.• 18 августа 2014
Ответ дляПоэтеСССа
я думаю оригінал буде дорого зараз бо сезон десь 1800гр а копія буде 900 гр десь так в районі, з тим курсом все дороще получаеться
Ольга Ц.• 18 августа 2014
якраз напарниця в італіі була питала чи брати ті сумки я сказала поки ні бо дорого виходить))) можна замовити бо там є знайомі що можуть піти купити
Ольга Ц.• 18 августа 2014
Ответ дляИнтимная
я недавно в продавалке видела, поищите
у вас чоботи теж армані?
Ольга Ц.• 18 августа 2014
ось такі?
автор ПоэтеСССа • 18 августа 2014
Ответ дляОльга Ц.
у вас чоботи теж армані?
так але мені і 900 грн задорого..копію можна і за 400 грн купити..вибачте не підходить

Ольга Ц.• 18 августа 2014
Ответ дляПоэтеСССа
нема за що))) знадете за 400 напишіть мені))) візьму на продаж
автор ПоэтеСССа • 18 августа 2014
Ответ дляОльга Ц.
навіть за 390 знайшла)))
Ольга Ц.• 18 августа 2014
кажіть де швиденько_)))
автор ПоэтеСССа • 18 августа 2014
не на кідстафі...секрет))))
Ольга Ц.• 18 августа 2014
погуглила так бу по 800гр копії)) ну не знаю)) гарної вам покупочки
MyToys• 18 августа 2014
Ответ дляПоэтеСССа
не на кідстафі...секрет))))
Какой такой еще секрет, говорите уже всем интересно