ЯяяКакаджамбо• 18 августа 2014
Прийму в дар речі
Прийму в дар штани 2 шт.і реглани 3 шт.на рост 104 на хлопчика. І шапку на осінь.Купити змоги нема.Купили куртку,кросовки,а на інше не вистачає.Пишу анонімно так як тут багато зараз налетять з образами,можливо хтось має змогу допомогти.
Божья коровка• 18 августа 2014
Ответ дляПушкининиана
к чему это?
пишите в тему про подарки....
Пушкининиана• 18 августа 2014
Ответ дляБожья коровка
к чему это?
пишите в тему про подарки....
К тому, чтобы автор потом не забыла поблагодарить. А вообще анонимы не просят.
ЯяяКакаджамбо
• 18 августа 2014
Ответ дляБожья коровка
к чему это?
пишите в тему про подарки....
Можете дати ссилку,не бачила такоі теми
ЯяяКакаджамбо
• 18 августа 2014
Ответ дляПушкининиана
Завжди оплачувала доставку,якщо дарували через укрпошту,навіть більше скидувала