Лунтик-паунтик• 23 августа 2014

Муж коз***лина

Поссорились вчера,копим деньги (точнее только начали копить)из крупняка не берём,он ушёл на работу на сутки забрал мелкие деньки и свою зарплатную карточку,ещё раз повторюсь из заначки крупные купюры-не берём,не дробим,Дети сегодня не в садике,в доме ничего ыкусненьго,и сигарет у меня нет,что бы вы сделали на моём месте????разменяли бы пятисотку?????или перебиться?
осень_осень_харашо• 23 августа 2014
Ответ дляБелоснежко
Вы видать в этом вопросе очень осведомлены.
Ну так, в мене чоловік дуже хороший як і його дружина відповідно.
А байка про те яка я гарна, а він поганий)) і так далі...з ряду фантастики. Не підходить чоловік розлучайте. А хочете жити так навіть подумки не незивайте його козлом бо, якщо і не був козлом то скоро з вами стане)

Белоснежко• 23 августа 2014
Ответ дляПоказушница
Не меняйте! в семье всегда кто-то умней на нём семья и держится он самый лучший и любимый
Ага и потом всегда об этого ’умного’ все ноги вытирать будут. Знаем-плавали.
Белоснежко• 23 августа 2014
Ответ дляосень_осень_харашо
Ну Вам по-ходу неслыханно повезло или в браке не так давно. А есть люди, которым не везет, очень хорошие люди, а не везёт. Смотрите, чтобы от Вашей самоуверенности Ваш не стал козлом.
осень_осень_харашо• 23 августа 2014
Ответ дляБелоснежко
5 років в шлюбі. Маємо два синочка) Від моєї самовпевненості стає тільки краще) Є хороші яким не щастить не спорю, але якщо хороші і розумні то щось роблять, шукають вихід) ну явно не тут . Або шукають собі такого ж хорошого, чи я помиляюсь?
Белоснежко• 23 августа 2014
Ответ дляосень_осень_харашо
Может Вы и нашли хорошего себе, но язвой быть не перестали раз других козами обзываете. Ну а 5 лет в браке - это не срок еще. А что Вы такая счастливая тут забыли? Любите всем советы давать дельные?
осень_осень_харашо• 23 августа 2014
Ответ дляБелоснежко
А працюю я в інеті і саходжу на форум так почитати чим люди живуть) що цікавить, та бувають і цікаві темки . А так що в топі те і дивлюсь. Є що написати то і пишу. Ну в парі не буває повторюсь козла і наприклад породистої кішки. Проти природи не попреш.)) А тут що не поради запитали? Чи нада писати ой автор співчує аце то і КОЗ... НА ваш чоловік!! ну що б язвою не назвали?)
Белоснежко• 23 августа 2014
Ответ дляосень_осень_харашо
Буває. К моей сучке, восточно-европейской овчарке кабелёк навязывался размером с её голову, еле прогнали. А бывает, что и принцы на журналистках женятся. Так что природа она такая. Насчет язвы может я и погарячилась, но автор не о том спрашивала.
осень_осень_харашо• 23 августа 2014
Ответ дляБелоснежко
)) Так кабел не слоном же був , а теж з роду собачих)) В мене німець чистокровний теж загялається на дворняг)) А от на котів тільки гарчит не приваблюють вони його))
А жінка взагалі має бути хитріша. і мати власні гроші)) на майбутне нехай автор приховує від чоловіка гроші
Амели на мели• 24 августа 2014
Ответ дляосень_осень_харашо
Добре Ви така розумна. Допоможіть мені. 10 років у шлюбі троє дітей,через день пє пиво (аде так що впивається), що вже не пробувала, і просила,і кричала, і їхала від нього,нічого не допомагає. Жити так нехочу, піти від нього тільки з пустими руками недасть і копійки,що робити? Автора розумію на всі 100% і моє чмо зробило так само би, тільки компютери ховав,і телефони бив ,а як дура і далі гроші не відкладаю. тепер буду

Откушу что там торчит• 24 августа 2014
Ответ дляАмели на мели
Так чего ж не уехали?
осень_осень_харашо• 25 августа 2014
Ответ дляАмели на мели
А пити пиво і ким він там став уже після народження 3-х дітей? В мене був досвід правда зустрічались коли чоловік любив випити, і просила)) і кричала. Звісно ми з ним розійшлись. А своєму чоловікові я не забороняю пити, навіть в думці такого немає.. хоче може випити пива. хоче і 100г може)) Як хочу можу з ним вина випити, але я займаюсь спортом мені це не цікаво. А чоловіка ніразу пьяним не бачила отак! Я ще не розумію жінок які живуть в таких умовах, от що ви чекаєте? поки постарієте? Вихід є завжди просто не в усих хватає сміливості рішучості, та і самі незнають що хочуть.