Попадалочка• 04 сентября 2014

загранпаспорта будут меняться после нового года?

Майская киска• 04 сентября 2014
Подруга недавно сказала, что да, и дешевле будут обычных. Думаю у кого уже есть, будут действовать до срока окончания.

Оле Лукойе• 04 сентября 2014
нет
Манный комочек• 04 сентября 2014
Зачем?Для чего?Только новый получили.
Мишка-шалунишка• 04 сентября 2014
зачем?
автор Попадалочка • 04 сентября 2014
Ответ дляМанный комочек
Зачем?Для чего?Только новый получили.
Пошла сегодня делать паспорт -всё сдала,оплатила.
Знакомая говорит,что я лохонулась,якобы после нового года будут какие-то новые с безвизовым режимом
natrena• 04 сентября 2014
Ответ дляПопадалочка
вот читайте ’с первых уст’ -оф. сайт http://dmsu.gov.ua/biometrychni-dokumenty
natrena• 04 сентября 2014
Відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України, що видається сьогодні підрозділами ДМС України, має необмежений строк дії, а тому, навіть після впровадження паспортів нового зразка, такі паспорти залишаться чинними. Змінювати їх на біометричні - це право, але не обов´язок кожного громадянина України.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон сьогодні видається терміном на 10 років (кінцева дата дії зазначена у паспорті) і навіть після впровадження документів нового зразка, такий паспорт буде чинним до зазначеної кінцевої дати дії. Громадяни зможуть вільно перетинати кордон з такими паспортами, отримувати у них візи тощо. Разом з цим, у разі бажання громадянина, він зможе обміняти цей паспорт на паспорт нового зразка, звернувшись до підрозділу ДМС України.

Аналогічною є ситуація з іншими документами, передбаченими Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»: до завершення строку дії документів ’старого’ зразка їх заміна на біометричні не є обов´язковою.