Гл. Амурная• 24 сентября 2014

Як часто і в якій кількості можна їсти курячі яйця дитині 2 років?

Мій малий дуже любить омлет, їв би щодня. Але не знаю чи можна так часто давати дитині яйця.
Сердючка• 24 сентября 2014
часто нельзя, сорвете поджелудочную, белок тяжелый продукт. Через день хотя бы
Тихомандражная• 24 сентября 2014
У меня тоже за яйцами трусится.Нам 2,8
sanyatasha• 24 сентября 2014
а ми давали перепелині, по 2 яєчка сирі кожного ранку ( 4 перепелині - це як одне куряче). доки не нарвались на тухле. тепер не знаю чи продали несвіжі, чи їх взагалі можна сирі давати, хоч в неті пишуть, що можна.
думаю, з перепелиних(свіжих!=)) омлет точно можна щодня давати.
Ряженка• 24 сентября 2014
А взрослым сколько можно? Если я могу одними яйцами питаться целый день, это очень плохо?
автор Гл. Амурная • 24 сентября 2014
Ответ дляsanyatasha
Скільки ж їх треба на один омлет, напевно з 10 як не більше. Я роблю з 2-х курячих, але домашніх,не з супермаркета. Перепелині домашні дуже важко знайти, і ціна зашкалює, тому навіть ніколи не давала. Краще куряче, але своє, рідне і свіже.
sanyatasha• 25 сентября 2014
ну в нас в місті знайти домашні не проблема, багато хто розводить перепілок. з супермаркета не взяла б дитині. але людина все одно має бути перевірена,щоб не було казусів як у нас з тухлими( . курячі теж є ’власного виробництва’, але не давали через алергію, і ще в них багато холестерину, а в перепелиних нема.
а омлет робила навіть з 2-х, збивала з сіллю і молочком і на пару. хоча, може , то я лиш омлетом то називала. коли робила з 4-х, мій малий з’їдав лиш половину))
ShaggyRabbit• 26 сентября 2014
Удалено администрацией...