ЛюбимаЯНЬ• 12 октября 2014
Зимове взуття Woopy Orthopedic
Доброго вечора! хто купував діткам зимове взуття Woopy Orthopedic, підскажіть, ніжки в морозець залишаються теплими? Завжди купувала валянки, але в слякоть з ними важкувато. Придбала ось такі, а вже думаю чи не помилилась з вибором.Буду вдячна за поради!!!!
WladiSlaWa• 12 октября 2014
ой мы такие же купили...сама в шоке с них...тонюсенькие, цигейка как реснички. Купила и термоноски под них...думаю ещё придётся дутики покупать. Уж очень они тонкие
Ответ дляElinka
але саме на вашій моделі здається вказано що демісезон..
в нас така моделька осінніх і точнісінько такі самі зимові. завтра отримати маю!
І боюсь))))
кума, минулої зими брала Аурелку, в них реально було тепло,і сніг не попадав, а я якогось щасття приклеїлась до цих(((
Xвостокрутелка• 12 октября 2014
у нас прошлой зимой ,именно эти ботиночки были. Ножки не холодные были, но в лютые морозы -15 и ниже, мы не выходили надолго
Ответ дляXвостокрутелка
Ви вселили в мене надію))) вдягали лише на колготку?
Ку ка ку ка ку• 12 октября 2014
у нас прошлую зиму были Вупи на меху зимние, дочка не мерзла, мы и в -15 в них отлично гуляли...
вот такие были:
Ответ дляКу ка ку ка ку
вот такие были:
Ви лише на колготку вдягали?