Для драки• 12 октября 2014
Порадьте майстра манікюру в Тернополі
Цікавить покриття гель-лаком - якісно та за приємною ціною :) Підійде як в салоні, так і майстер на дому, головне, щоб був хороший результат. Буду вдячна за контакти!
Для драки
• 12 октября 2014
Ответ дляГага Газу
0978135297 Маша, очень хороший мастер
дякую! Можна трішки детальніше - це майстер на дому чи працює в салоні? І яка вартість манікюр+покриття?
HELEN - 83• 12 октября 2014
набирите ее она вам все детально раскажет,Сразу узнаите цену, девочка очень приятная и хороший мастер со стажем