Позивач: До Шевченківського районного суду м. Києва
__________________________________
прож.:
конт.тел. Відповідач: ___________________________________
прож.:
конт.тел. Третя особа Відділ опіки та піклування
Служби у справах дітей Шевченківської районної у м. Києві Державної адміністрації
Бульв. Т. Шевченка, 26/4, м. Київ, 01030
конт.тел.234-89-69, 234-89-49
ПОЗОВНА ЗАЯВА
про позбавлення батьківських прав
З ________ 20__ року я перебувала у зареєстрованому шлюбі з відповідачем. У шлюбі маємо дитину – сина/дочку, ______________, _______ 20_ року народження. За рішенням Шевченківського районного суду від ____ 20__ року наш шлюб було розірвано.
Після розлучення відповідач проживає окремо, син/дочка проживає разом зі мною. Я не працюю, у зв’язку з відпусткою по догляду за дитиною. Ми проживаємо разом з моїми батьками-пенсіонерами. Я і син/дочка живемо тільки за рахунок декретних виплат, будь-якої іншої матеріальної допомоги я не отримую, оскільки справа про стягнення аліментів з відповідача знаходиться в судовому розгляді.
Батько ж дитини, відповідач по справі, не бере будь-якої участі в утриманні та вихованні сина/дочки. З ________ і до цього часу він жодного разу не провідав сина/дочку та не виявляє бажання спілкуватися з нею. Відповідач не турбується про фізичний та духовний розвиток дитини, матеріальної допомоги добровільно не надає.
Таким чином, відповідач ухиляється від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини, що у відповідності до п.2 ст.164 Сімейного кодексу України дає підставу позбавити його батьківських прав стосовно нашого сина/дочки.
Постановою Пленуму Верховного суду України від 30.03.2007 року №3, ч. 2 п.16 «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав» визначено, що ухилення батьків від виконання своїх обов'язків має місце, коли вони не піклуються про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, зокрема: не забезпечують необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини, що негативно впливає на її фізичний розвиток як складову виховання; не спілкуються з дитиною в обсязі, необхідному для її нормального самоусвідомлення.
Зазначені фактори цілком відносяться до поведінки відповідача відносно нашого сина/дочки.
Будь-яких перешкод для виконання відповідачем батьківських прав та обов’язків я не чинила. Проте більше року він жодного разу не прийшов до сина/дочки і не поцікавився його/її станом здоров’я, розвитком, чи є в нього/неї необхідний одяг, як він/вона харчується та чи маємо ми можливість купувати ліки.
Прошу суд врахувати той факт, що відповідач має дитину від попереднього шлюбу віком ___ років, якій теж не надає жодної допомоги.
Таким чином, вважаю, що є обґрунтовані підстави для задоволення цього позову.
На підставі вищевикладеного та відповідно до ст. ст. 164 п.2, 165 Сімейного кодексу України ст. ст. 3, 26, 36 ЦПК України, –
ПРОШУ:
- Ухвалити рішення, яким позбавити ________________, ______ року народження, батьківських прав відносно дитини – __________, який народився ____20__ року.
Додатки:
- Копія позовної заяви.
- Копія свідоцтва про народження.
- Копія рішення суду про розірвання шлюбу.
- Довідка про склад сім’ї.
- Квитанція про сплату держмита.
______________________ «___» ___________ 20__ р.
(підпис)
1. Потрібно 4 екземпляри цієї заяви: в суд, відповідачу, органу опіки та піклуванню, і Вам, на ній зроблять відмітку, що вона прийнята до розгляду.
2. Вартість держмита – 107 грн. 30 коп., які теж можна стягнути потім з відповідача.
3. Якщо є рішення суду про стягнення аліментів – потрібна довідка про те, що аліменти не платяться, або сплачені не повністю (від державного виконавця).
4. Потім навідується представник органу опіки та піклування, складає акт про обстеження умов проживання дитини і викликає до себе Вашого колишнього чоловіка на засідання.
5. На засіданні схвалюється висновок про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав Вашого колишнього чоловіка.
6. Відбувається судове засідання, суддя враховує, або не враховує висновок органу опіки та піклування (але висновок обов’язково повинен бути).
7. Якщо чоловік не з’являється – три судових засідання і рішення приймається заочно, якщо з’являється – надає документальні підтвердження, що він: платить аліменти, займається вихованням дитини і т.д.
Аноним Советчик• 30 января 2013
девушка, которую интересует лишение родительских прав! напишите мне в личку!
Аноним• 30 января 2013
Ответ дляdoneck71
Аноним• 30 января 2013
Привет, всем! На алименты образец кто-нибудь может выложить? Если не разведены, но денег не дает, 130 грн мне мало:)))
Пирожкиня• 30 января 2013
Ответ дляАноним
Не удержалась-посмотрела. Одной датой два-три отзыва! Молодец!
Завидуем молча!

Аноним• 30 января 2013
Ответ дляАноним
клоны..
Аноним• 30 января 2013
Ответ дляАноним
да 25-го зарегился,а 26-го уже продажа
посмотрите на отзывах один и тот же zhilinanata
ой-ой,кто-то влип
Ответ дляАноним
Шапка та же. Третя особа - не указуем.
Позовна заява про стягнення аліментів
Я перебувала з відповідачем у шлюбі, від якого маємо дитину - сина/дочку _____, дата народження.
З ______ шлюб розірвано.
Відповідач ухиляється від утримання дитини, матеріальної допомоги не надає, життям та здоров’ям дитини не цікавиться.
Враховуючи вищенаведене та згідно зі ст.ст 180, 181 СК України
ПРОШУ:
Стягувати з _______, _____р.н., уродженця м. ______, аліменти на мою користь на утримання дитини _______ у розмірі 1/4 усіх видів його заробітку щомісячно, починаючи з (дата звернення до суду).
Додаток:
1. Копія рішення суду про розірвання шлюбу.
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Довідка з жеку про місцезнаходженяя дитини з заявником.
4. Копія заява для направлення відповідачу.
Госпошлина не оплачивается, ее платит бывший муж в двойном размере.
Кроме того, можно обратиться в Управління соціального захисту с просьбой увеличить выплату, имея при себе форму3 с жека, справку с работы о нулевом доходе за последние 6 месяцев, и увеличить пособие со 130 до 900 с чем-то (точно сумму не помню).
ОБЯЗАТЕЛЬНО снимите себе ксерокопию его идентификацинного кода. Он нужен в случае принудительной уплаты алиментов.
Позовна заява про стягнення аліментів
З ______ шлюб розірвано.
ПРОШУ:
Додаток:
Для неразведенных в заявлении указываем когда заключен брак, что вы вместе не проживаете, общего хозяйства не ведете. В додаток п. 1. Свидетельство о регистрации брака.
Аноним• 30 января 2013
Ответ дляmangafan
Завидуем молча!

девушка удалила все отзывы. Мошенничает?